Приводять до таких ситуацій поширені серед покупців у всьому світі помилки при шопінгу, передає Lifehacker.
Щоб їх уникнути, фахівці рекомендують робити покупки, дотримуючись низки правил.
Помилка 1: покупки у неправильному порядку
Цей недогляд при походах до супермаркетів може призвести до того, що після покупок, прийшовши додому, з’ясується, що у вас упаковка супу-мороженого або тепле м’ясо. А це загрожує проблемами зі здоров’ям після вживання. Щоб цього не допускати, купуйте в наступному порядку:
Помилка 2: покупки без списку
Похід у магазин без планування покупок – програш подвійно. Так, можна принести додому купу продуктів, які вам насправді не потрібні, і ймовірно витрати будуть більшими, ніж ви очікували.
Тому важливо завжди складати основний список речей, які купуєте щоразу (яйця, молоко, кава та інше), а потім до нього додавати неосновні предмети для цього конкретного походу до маркету.
Помилка 3: покупки на голодний шлунок
Існує ряд наукових досліджень, які підтверджують – у стані голоду чи спраги люди затоварюються значно більше. Так, виявилося, що зголоднілі покупці в продуктових магазинах, як правило, купували калорійнішу їжу, ніж ситі візитери супермаркетів.
Помилка 4: купівля непродовольчих товарів у супермаркеті
У більшості супермаркетів продаються засоби для чищення, шкільне приладдя, моторне мастило, вітальні листівки та всілякі інші непродовольчі товари. Ймовірно, ви вже звернули увагу, що ціни на ці продукти у продуктовому магазині зазвичай завищені? Якщо ні, можете перевірити самі. І порівняти їхню вартість у великих магазинах або в інтернет-маркетах.
Помилка 5: покупки не у той час чи не в той день
У продуктових магазинах, як правило, буває менше покупців у будні вечори близько 19:00-20:00 та вранці протягом тижня – саме в той час, коли більшість на роботі.
Фахівці радять, по можливості, робити об’ємні покупки у вихідні раніше.
Помилка 6: піддаватися психологічній маніпуляції магазину
Продуктові магазини сумно відомі тим, що маніпулюють покупцями, застосовуючи деякі хитрощі. Ось лише деякі з таких закулісних методів:
Помилка 7: “надихаючі” покупки продуктів
Деякі товари спонукають відвідувачів магазину обов’язково взяти їх, щоб почати нову дієту. Але перед покупкою резонно задуматися про ящик для продуктів у вашому холодильнику – скільки овочів ось-ось уже час буде викидати?
Так, наприклад, можна почуватися дуже оптимістично, купуючи черговий качан капусти та уявляти, як ви станете щоранку смакувати салатом на сніданок. Якщо ж це не відбуватиметься, качан просто полежить якийсь час, і згниватиме… Тому експерти закликають перестати витрачати гроші на “купівлю” ідеалізованої версії самих себе, і прийняти власні звички в їжі, якими вони є.
На спортивних змаганнях побував мер Андрій Білоусов. "У спортивному комплексі «Прометей» стартував новий сезон «Пліч-о-пліч:…
Поліцейські Дніпра скерувати до суду обвинувальний акт щодо чоловіка, який вчинив замах на вбивство власної…
Понад чотирьох годин нічних пошуків завершилися позитивно і поліцейські Нікопольщини розшукали заблукалу 82-річну жінку. 21…
Дніпропетровська ОВА запрошує підприємців регіону на дев’яту онлайн-зустріч учасників платформи «Діалог влади та бізнесу». Тема…
Гурт Kalush Orchestra презентував кліп на пісню «Коли». Відео знімали у лісі. «Уявіть себе через…
У Кривому Розі правоохоронці ліквідували нарколабораторію з вирощування конопель. Там вилучили майже 3 тис рослин…