«Програма «Доступні ліки» продовжує діяти і під час війни. Все, що потрібно зробити людині із хронічними захворюваннями – взяти електронний рецепт у сімейного лікаря. Після – звернутися з ним до аптеки, яка уклала договір із Національною службою здоров’я України», – розповіла директор Східного міжрегіонального департаменту НСЗУ Наталія Будяк.
Серед «доступних ліків» – препарати від серцево-судинних захворювань, цукрового та нецукрового діабету, розладів психіки та поведінки, епілепсії, бронхіальної астми. А ще – для профілактики інфаркту та інсульту. Загалом у списку – понад 400 лікарських засобів. У Дніпропетровській області до програми «Доступні ліки» приєдналося майже 1,2 тис аптек та аптечних пунктів.
На спортивних змаганнях побував мер Андрій Білоусов. "У спортивному комплексі «Прометей» стартував новий сезон «Пліч-о-пліч:…
Поліцейські Дніпра скерувати до суду обвинувальний акт щодо чоловіка, який вчинив замах на вбивство власної…
Понад чотирьох годин нічних пошуків завершилися позитивно і поліцейські Нікопольщини розшукали заблукалу 82-річну жінку. 21…
Дніпропетровська ОВА запрошує підприємців регіону на дев’яту онлайн-зустріч учасників платформи «Діалог влади та бізнесу». Тема…
Гурт Kalush Orchestra презентував кліп на пісню «Коли». Відео знімали у лісі. «Уявіть себе через…
У Кривому Розі правоохоронці ліквідували нарколабораторію з вирощування конопель. Там вилучили майже 3 тис рослин…