Інженер-конструктор зазначив, що разом із волонтерами самостійно виготовляють велику частину деталей, щоб не шукати їх за кордоном та економити гроші. Вони зробили картер на два циліндри, виточили пропелер із дерева, додали інші елементи й отримали дуже потужний двигун. За словами Валерія Бризгалова, він забезпечує підйом на висоту до 5 км, час роботи — 3 години зі швидкістю 150 км/год, корисне навантаження до 20 кг.
Розробку дрона-камікадзе фахівці розпочали навесні, невдовзі після початку вторгнення ЗС РФ, а тепер готуються до випробувань за участю українських військових. Команда домовилася зустрітися з представниками Міноборони у суботу, 14 січня, і сподівається незабаром розпочати повноцінне виробництво.
Як розповів Валерій Бризгалов, збирання одного БПЛА займає приблизно 3-4 години, тому за наявності деталей інженери можуть щодня виготовляти 5-7 апаратів, а за місяць — майже 100. Собівартість українського дрону виходить не більше ніж $2 000.
Про це повідомив міський голова Андрій Білоусов. "Провели чергове засідання виконавчого комітету міської ради. До…
Український шеф-кухар та ведучий Ектор Хіменес-Браво зізнався, чи дійсно він вступив до лав ЗСУ. Знаменитість нещодавно спровокував чимало…
Чи відчуваєте втому очей після роботи за комп'ютером? Виявляється, правильна відстань до екрана монітора має…
17-18 травня 2025 року у Києві під керівництвом громадської організації "Національна федерація кіокушинкай карате України"…
Програма заходів у закладах культури міста Кам’янське з 21 по 28 травня 2025 року. …
Для забезпечення належного рівня якості та безпеки пасажирських перевезень у межах Кам’янської міської територіальної громади…