Інженер-конструктор зазначив, що разом із волонтерами самостійно виготовляють велику частину деталей, щоб не шукати їх за кордоном та економити гроші. Вони зробили картер на два циліндри, виточили пропелер із дерева, додали інші елементи й отримали дуже потужний двигун. За словами Валерія Бризгалова, він забезпечує підйом на висоту до 5 км, час роботи — 3 години зі швидкістю 150 км/год, корисне навантаження до 20 кг.
Розробку дрона-камікадзе фахівці розпочали навесні, невдовзі після початку вторгнення ЗС РФ, а тепер готуються до випробувань за участю українських військових. Команда домовилася зустрітися з представниками Міноборони у суботу, 14 січня, і сподівається незабаром розпочати повноцінне виробництво.
Як розповів Валерій Бризгалов, збирання одного БПЛА займає приблизно 3-4 години, тому за наявності деталей інженери можуть щодня виготовляти 5-7 апаратів, а за місяць — майже 100. Собівартість українського дрону виходить не більше ніж $2 000.
Команда Дніпровського державгого технічного університету успішно пройшла конкурсний відбір серед 200 університетів України та увійшла до…
Поліцейські ювенальної превенції ГУНП спільно з інспектором із дотримання прав людини Кам'янського РУП за участі…
4 квітня на лівобережному стадіоні "Надія" відбувся "Кубок відкриття футбольного сезону" Кам’янського – 2025 серед…
Заволоділи майже 7 млн грн бюджетних коштів – у Кривому Розі викрито 10 учасників злочинної…
Про це передає "Відомо". Перший випадок стосується 13-річної дівчинки, яка спробувала суїцид шляхом прийому великої…
Про це повідомив керівник військової адміністрації міста Олександр Вілкул. "7, 8 та 9 квітня у…