Гра складається з 5-ти раундів, побудованих на основі реальних прикладів фейків, маніпуляцій, ворожих вкидань та шахрайських схем зі ЗМІ та соцмереж, якими нас намагаються ввести в оману.
Для виконання завдань учасники використовують критичне мислення та ерудицію, знання та кмітливість. Протягом гри молодь також отримує важливу інформацію, яка дає більш глибоке розуміння того, як влаштовано інфопростір та чому поширюються фейки та маніпуляції. Тобто учасники спочатку самостійно намагаються докопатися до суті, а коли дізнаються про правильну відповідь, отримують додаткову інформацію, яка завершує «пазл».
Автором антифейкових ігор є фактчекер, головний редактор проектів «НотаЄнота» та «По той бік путінської брехні», викладач ПН Інституту журналістики КНУ ім.Т.Шевченка Олена Романюк.
Інтелектуальна гра «НотаЄнота» реалізується в рамках акселератора проектів із протидії дезінформації Mediengeist, яка імплементується у партнерстві Goethe-Institut в Україні з науково-популярним медіа Куншт.
Якщо Ви зацікавлені взяти участь у командній грі «НотаЄнота» – спеціалісти Центру молодіжних ініціатив охоче проведуть її для Вас!
Надсилайте свої пропозиції на офіційні сторінки Центру молодіжних ініціатив у соціальних мережах та проводьте своє дозвілля з користю!
Про це повідомив мер Андрій Білоусов. "Щороку в четверту суботу листопада Україна та весь цивілізований…
У Марганці сталася пожежа. Там загорілась квартира у багатоквартирному будинку. Внаслідок події постраждали двоє людей,…
Коментар надав міський голова Андрій Білоусов. "Шановні учні 15 та 44 ліцеїв та їх батьки!…
Департаментом житлово-комунального господарства та будівництва Кам’янської міської ради за період з 15.11.2024 по 22.11.2024 було…
Ввечері 22 листопада до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що на вулиці Федора…
Поліція Синельниківщини затримала 35-річного чоловіка, який погрожував дружині вбивством. Конфлікт між подружжям закінчився тим, що…