Categories: Це цікаво

Олег Винник приховував страшний діагноз

Один із найяскравіших артистів України Олег Винник з початком повномасштабної війни практично зник і не виходить на зв’язок з шанувальниками.

Керівниця офіційного фан-клубу Виника Валерія Барон раніше розповідала, що він не з’являється в інформаційному просторі, бо йому цього не дозволяє зробити стан здоров’я. Втім, що саме сталося з виконавцем, Барон не уточнювала.

Тим часом відомий український блогер Богдан Беспалов на своєму YouTube-каналі озвучив, що насправді відбувається зі здоров’ям зірки. За словами Беспалова, Винник бореться з наслідками онкохвороби:

“Хворіє він онкологічним захворюванням. Ані Слава Дьомін, ані Маша Єфросиніна, ані Оля Полякова – ніхто не хотів озвучувати діагноз, тому що у нас все толерується у суспільстві шоубізнесовому, у нас усі усміхаються одне одному, грають за правилами. Досить важко він його переносив, переніс, лікується. Перебуває у Берліні”, – сказав Беспалов.

Він також поділився, що від джерел, які працюють в клініці, де проходить лікування Винник, стало відомо, що виконавець повертатися до України не планує:

“Якщо ви пошукаєте інформацію в європейських джерелах патенти товарного знаку, Олег Винник встиг запатентувати своє ім’я саме в Німеччині. Тож, скоріш за все, Олег не повернеться”, – додав Беспалов.

 

Олена

Recent Posts

У Кам’янському стартував відкритий шаховий турнір “Снігова королева”

У п’ятницю, 9 січня, у Кам’янському на базі Центру позашкільної роботи та дитячої творчості стартував…

5 години ago

У Кам’янському пройшов міський етап захисту наукових робіт МАН

9 січня у Кам’янському відбувся І (міський) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту Малої академії наук України —…

5 години ago

У Дніпрі винесли вирок чоловіку за побиття і грабіж

За вчинений злочин суд призначив покарання 29-річному дніпрянину у вигляді 7 років 6 місяців позбавлення…

6 години ago

Кам’янська федерація тхеквондо підбила підсумки за 2025 рік

До спортсменів звернувся президент міської федерації Тхеквондо ВТФ Олександр Кірпа. "Підбиваючи підсумки хочу подякувати кожному…

7 години ago

У Кам’янському пішла з життя вчитель Гімназії №17

Трагічну новину повідомили у навчальному закладі 9 грудня. "З великим болем і смутком ми дізналися…

7 години ago

10 січня: церковне свято сьогодні

У новому православному календарі 10 січня - день пам'яті святителя Григорія Ниського. Ми зібрали основні…

8 години ago