У Кам’янському проходять змагання зі спортивної гімнастики

29 квітня, в КДЮСШ «Металург» проходить Чемпіонат міста зі спортивної гімнастики.

В змаганнях беруть участь близько 50 спортсменів ДЮСШ №4 різних вікових категорій. Наймолодшому учаснику усього 5 рочків, а найстарші – титуловані спортсмени, майстри спорту.

На урочистому відкритті були присутні почесні гості: начальник управління молоді та спорту Едуард Коряк та представники громадської організації «Бджола» Михайло Підгурський та Ірина Краюшкіна.

 – Незважаючи на війну, ми тримаємо свій спортивний фронт, – сказав Е.Коряк. –  Проводимо змагання з усіх видів спорту, наші спортсмени їздять на чемпіонати різного рівня, завойовують нагороди. Хочу, щоб і спортивна гімнастика добре розвивалася, щоб ставало більше майстрів спорту і ми їздили по всій Україні і премагали. А ми і надалі будемо підтримувати наших спортсменів. Зі святом вас!

 Привітали спортсменів і представники ГО «Бджола», які не раз допомагали спортсменам у підготовці до чемпіонатів України. І сьогодні також прийшли з подарунками.

 – Сьогодні у нас велике спортивне свято, що є дуже важливим в умовах війни, – зазначила І.Краюшкіна. – Бачу тут маленьких спортсменів, які показують значні досягнення. Бажаю всім успіхів і перемоги. Тримаємо наш спортивний фронт!

 Спортсмени показували неабиякі комбінації різноманітних рухів, сальто, перекиди, вправи на перекладині, кільцях. Демонстрували свою гнучкість та витривалість. Хтось з вихованців тільки вчиться, набирається досвіду, а хтось вже готується до серйозних змагань та випробувань.

 Спортсмен Ілля Мосьондз готується до чемпіонату України, і каже, що сьогоднішні змагання для нього дуже важливі, аби краще підготуватися і не боятися.

 – Це безцінний досвід, – зазначає Ілля. – У майбутньому хочу отримати звання майстра спорту, а потім виступати на турніках у цирку. Такі види вправ мені подобаються найбільше.

 Ілля почав займатися спортивною гімнастикою у 6 років. Спочатку він хотів піти на легку атлетику, але його туди не взяли, і тоді батьки запропонували хлопцю спортивну гімнастику. Не помилилися: Ілля дуже задоволений цим видом спорту, якому присвятив вже 10 років.

На учасників змагань очікують медалі, грамоти, спортивні джгути та напульсники.

 

Margaret

Recent Posts

На Дніпропетровщині врятували пенсіонерку у стані клінічної смерті

У Марганці медики "екстренки" врятували життя жінки з гострим коронарним синдромом, яка опинилася у стані…

3 хв. ago

Тиха ніч у Кам’янському

Про ситуацію в місті на ранок повідомив мер Андрій Білоусов. "У Камʼянському ніч минула тихо…

19 хв. ago

Ворог продовжує обстрілювати Дніпропетровщину з важкої артилерії

Про це повідомив голова ОВА Сергій Лисак. "Вчора ввечері агресор ще раз атакував Нікопольщину. Влучив…

30 хв. ago

На Дніпропетровщині група шахраїв продавали в інтернеті неіснуючі товари (відео)

Серед фігурантів мешканці Дніпра. Вони розміщували в інтернеті оголошення про нібито продаж різноманітних товарів. Після…

32 хв. ago

У Дніпрі нетверезий водій без прав врізався у стовп

У Дніпрі  патрульні притягнули до відповідальності водія, який ніколи не отримував водійського. Днями у Новокодацькому…

48 хв. ago

Гороскоп на 21 травня 2025 року

Овен Цей день принесе несподіване поєднання внутрішньої енергії та зовнішнього спокою. Ранок може початися з…

48 хв. ago