Categories: Політика

Як кам’янський «опозиціонер» фронт до міста наблизив…

Про цей вельми цікавий випадок розповів нам колишній начальник цеху з виробництва товарів народного споживання (у простонародді – кришталевий цех) Дніпровського меткомбінату Олександр Михалець.
Здається, багато кам’янчан знають або хоча б чули, хто такий Максим Голосний. Двічі, у 2010 та 2015 роках його було обрано сільським головою Єлизаветівки, і обидва рази він безславно достроково йшов у відставку, оскільки односельці висловлювали йому недовіру. 2020 року він балотувався у мери Кам’янського. Результат не просто провальний, він – зневажливий: Голосний зібрав у 7 (!!!) разів менше голосів виборців, ніж його основний конкурент Андрій Білоусов, а партія «Батьківщина», яку представляв Максим, взагалі не змогла подолати прохідний бар’єр до міськради. Після такої ганьби Голосний не дуже часто «світився» у місцевій політиці, воліючи розповсюджувати брудні брехливі новини через свій Інтернет-ресурс. З початком великої війни з Росією він повідомив, що з першого дня в діючій армії і знаходиться в зоні війни.

Може Михалець розповісти про Голосного й інше – те, чого, напевно, не знає більшість кам’янчан. Десь у 2011 році, невдовзі після першої безславної відставки з посади голови Єлизаветівки, Голосний заявився у кришталевий цех. З’явився не сам, а зі своїм приятелем-покровителем, тодішнім головою профкому ДМК Миколою Колючим. «Солодка парочка» заявила, що хоче рішуче перетворити та покращити роботу цеху – запровадити інновації, розширити асортимент продукції та різко збільшити ринок збуту та обсяги продажів. Натомість ці двоє хотіли «накласти лапу» на цех: контролювати виробництво, розставляти своїх людей на ключові посади та, найголовніше, отримати виняткові права на продаж та контроль отриманого прибутку. Сперечатися було марно: «солодка парочка» вже побувала на прийомі у тодішнього гендиректора ДМК Завгороднього, «навішала йому локшину» і заручилася підтримкою (а треба сказати, у Колючого дуже непогано виходило «їздити по вухах» Завгороднього). Під заступництвом Колючого Голосний розпочав кипучу діяльність – шукав нових покупців, змінював зовнішній вигляд продукції, фарбуючи її у різні кольори, аж до позолоти чи сріблянки. Чесно кажучи, нові зразки кришталю від Голосного виглядали не дуже, не йдучи ні в яке порівняння з тим, що пропонував український ринок, тож продажу взагалі не йшли. У цей час почалися кадрові перестановки в цеху, Колючий зажадав БЕЗКОШТОВНО відвантажити йому партію кришталю. У результаті Михальцеві довелося піти – працювати в таких умовах просто не було можливості. Вже за кілька років, 2015-го, дирекція ДМК запросила його назад, але було пізно – цех просто помер, виробництво завмерло, люди розбіглися. Такий сумний підсумок «новаторської» діяльності Колючого-Голосного – занедбане унікальне для нашого міста виробництво.
Але повернемося до того, з чого ми розпочинали нашу статтю – з того факту, який розповів Михалець.

– Восени минулого року я у своїх справах їхав машиною до Полтавської області берегом Кам’янського водосховища. Біля каналу «Дніпро-Донбас» зупинився – там був блокпост. До автомобіля підійшов чоловік у касці, камуфляжі та з автоматом, і я впізнав у ньому Максима Голосного! Пам’ятається, я тоді ще сказав йому: Максиме, ти приніс людям дуже багато зла, і Всевишній тобі це не простить! – згадує Михалець.

Олександр Михалець вважає «фронтове життя» Голосного його черговою зухвалою брехнею, і з цим важко не погодитися. По-перше, блок-пост на кордоні Дніпропетровської та Полтавської областей на каналі «Дніпро-Донбас» далеко знаходиться від лінії фронту. По-друге, навряд чи ЗСУ, де, як стверджує Голосний, він проходить службу, охоронятимуть блок-пости у далекому тилу. Отже, Голосний проходить службу не в армії, а в територіальній обороні Петриківського району, який нині став частиною укрупненого Дніпровського району. Чи може він служить у спеціальному підрозділі ЗСУ, який охороняє канал? Якщо навіть так, то це зовсім не фронт, про який говорив Голосний.

– І в тероборону Голосний пішов із двох причин: щоб піаритися як патріот та захисник України і щоб «відкосити» від призову в бойові частини та відправлення на фронт, – переконаний Михалець.

І знову ж таки, з ним важко не погодитися. Тим більше, що в Кам’янському вже відомий випадок з «опозиціонером» Ільковим, який кілька днів не приходив до військкомату, незважаючи на повістку, а потім за допомогою високих покровителів із Дніпра влаштувався у тероборону обласного центру і також успішно «відкосив» від призову. Схожа історія вийшла і з Голосним, переконаний Михалець.

Схоже, кам’янський «правдоруб» Максим Голосний вкотре натрапив на елементарну брехню. До речі, він поповнив список представників міської так званої опозиції, яка дуже дивно поводиться зараз, у розпал війни. Втім, це окрема історія.
Михалець розповів і про те, як поводиться під час війни і приятель-покровитель Голосного, бос профспілки «Металістів» Каметсталі Микола Колючий. Втім, і це окрема історія…

Олена

Recent Posts

На Дніпропетровщині під час пожежі у будинку загинув чоловік

Вранці 5 квітня, о 07:04, на вулиці Миру села Миролюбівка Раївської сільської територіальної громади Синельниківського…

14 хв. ago

У Дніпрі зіштовхнулись автобус та автомобіль Citroen

5 квітня у Дніпрі на Слобожанському проспекті сталася дорожньо-транспортна пригода за участі автобуса з пасажирами…

44 хв. ago

Камʼянське висловлює глибокі співчуття та розділяє скорботу з мешканцями Кривого Рогу

Про це повідрмив мер міста Андрій Білоусов. "Вітаю, громадо! Ніч у Камʼянському минула без надзвичайних…

47 хв. ago

Сьогодні день жалоби за загиблими внаслідок страшної атаки на Киривий Ріг

Про це повідомив голова ОВА Сергій Лисак. "Сьогодні по всій країні день жалоби за загиблими…

50 хв. ago

Смертельна ДТП на Дніпропетровщині: зіштовхнулись Ford Focus та Renault Logan

Вдень 4 квітня на автошляху неподалік села Орлівщина Піщанської сільської територіальної громади Самарівського району, сталася…

2 години ago

У Дніпрі у лісосмузі повісився чоловік

4 квітня у соцмережах повідомили, що на житловому масиві Парус-2 знайшли повішеного чоловіка. Його помітили…

3 години ago