У Кам’янському стартував чемпіонат міста з футболу

11 травня на стадіоні ДЮСШ №2 стартував Чемпіонат міста з футболу серед команд виробничих підприємств та аматорських колективів.

Відкривав гру начальник управління молоді та спорту, голова Федерації футболу Кам’янського, Едуард Коряк.

– Вітаю всіх присутніх з початком чемпіонату міста, – сказав Е.Коряк. – Дякую нашим збройним силам за можливість проводити спортивні змагання у Кам’янському. Бажаю усім перемоги!

Едуард Миколайович прийшов не з пустими руками: він презентував командам новенький футбольний м’яч, яким будуть грати всі учасники чемпіонату. Головний атрибут футболу вручили головному судді змагань Ігорю Зеленському.


У першій грі чемпіонату зустрілися місцеві команди «Альянс» (у чорній формі) та «Титан» (у синій).

На початку гра йшла рівно та поступово «Альянс» почав домінувати. Результат не змусив довго чекати, і вже на 10 хвилині гравець Олександр Вайганд забиває перший гол – 1:0 на користь «чорних». З таким результатом команди пішли на невеликий перепочинок.

Та все змінилося у другому таймі, «сині» як слід розігрілися і почали не на жарт атакувати суперника. У результаті Владислав Смирнов на 40-й хвилині виконав удар у штангу, м’яч відлетів та епічно потрапив у ворота. 1:1. Команди зрівняли рахунок. Це не на жарт розлютило суперника, і незабаром, на 44-й хвилині, гравець «Альянсу» Данило Серенков пробиває у ворота «Титану». 2:1.

Гра ставала все більш напруженою, обидві команди намагалися пробити суперника. Та атаки «чорних» видалися результативнішими, і, на 65-й хвилині знову забиває Олександр Вайганд. 3:1. Здавалося б, у «Титана» більше немає шансів. Та помилка гравця «Альянсу» принесла неабияку можливість «синім» – пенальті. Воно видалося успішним: на 70-й хвилині забиває Владислав Смирнов. До речі, хлопець грає у футбол з самого дитинства, і був дуже рішуче налаштований забивати ще і ще.

Та на жаль часу більше не вистачило, щоб наздогнати «чорних». У результаті «Альянс» перемагає «Титан» з рахунком 3:2.

За словами тренера «Альянсу» Олександра Ступака, його команда місяць готувалася до матчу.

– Починали з ігор з футзалу, і от, вирішили перейти на велике поле, пограти у великий футбол – зазначив Ступак. – Дякую за надання стадіону ДЮСШ №2 і управлінню молоді та спорту. Для нас це гарний початок сезону, ми налаштовані рішуче, сподіваємося перемагати і надалі.

Наступна гра чемпіонату міста відбудеться 12 травня, о 18:00, між командами ФК «Ланс» та «Союз Сталь».

Margaret

Recent Posts

Кам’янське надало допомогу на фронт (відео)

Про чергову допомогу повідомив мер Андрій Білоусов. "У межах міської програми «Допомога фронту» спрямували чергову…

13 години ago

«Козак Мамай та його пісня – 2026»: переможці отримали нагороди

У Кам’янському назвали імена 70 лауреатів конкурсу «Козак Мамай та його пісня – 2026». 25…

15 години ago

Кам’янський фаховий медичний коледж – володар Кубка міського голови

За підсумками спортивних ігор серед закладів фахової передвищої освіти Кам’янської міської територіальної громади у 2025–2026…

15 години ago

Кам’янські каратисти візьмуть участь у чемтіонаті Європи в Болгарії

Команда Кам’янської федерації Кіокушин-Кан Карате прибула на Чемпіонат Європи, який проходить у місті Бургас (Болгарія),…

16 години ago

Смертельна стрілянина у Кам’янському: 29-річний містянин постане перед судом

За скоєння низки особливо тяжких злочинів у Кам'янському судитимуть містянина. Під час конфлікту обвинувачений здійснив кілька…

16 години ago

Вдарив себе ножем у груди: у Дніпрі рятували чоловіка, який хотів вкоротити собі віку

Бригада Центральної підстанції Дніпровської станції екстреної медичної допомоги надала допомогу 28-річному чоловікові, який намагався вкоротити…

17 години ago