Categories: Події

Вкрали 4,3 млн гривень: у Дніпрі затримали чиновників

Організували злочинну діяльність працівники органу місцевого самоврядування, один із яких на момент скоєння злочину обіймав посаду директора одного з департаментів міської ради Дніпра. Другий фігурант — інспектор відділу з технічного нагляду цього ж підрозділу.

Оперативники управління стратегічних розслідувань в Дніпропетровській області встановили, що у 2021 році службові особи департаменту капітального будівництва та представники будівельної комерційної структури уклали договір на проведення будівництва системи водовідведення на території міста. Фігуранти вносили до офіційної документації завідомо неправдиві відомості щодо обсягів виконаних робіт, які фактично не проводили. За результатами проведеної експертизи встановлено, що у результаті протиправних дій місцевому бюджету завдано 4,3 млн грн збитків.

Правоохоронці провели санкціоновані обшуки за місцями проживання фігурантів та в офісних приміщеннях, де вилучили документацію та «чорнові» записи, що підтверджують протизаконну діяльність.

На підставі зібраних доказів обом учасникам злочинної «схеми» повідомили підозри за ч. 1 ст. 366 (Службове підроблення) та ч. 5 ст. 191 (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу України.

Санкції статей передбачають покарання у вигляді позбавлення волі на строк до дванадцяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.

Наразі скеровано клопотання до суду щодо обрання підозрюваним запобіжних заходів у вигляді тримання під вартою.

Досудове розслідування під процесуальним керівництвом Правобережної окружної прокуратури міста Дніпра триває.

Margaret

Recent Posts

На Дніпропетровщині легковик збив пішохода

Ввечері 3 березня на вулиці Центральній у Павлограді легковий автомобіль наїхав на пішохода, передає "Відомо"…

5 хв. ago

“Наречена!” і “Гамнет” – бенефіс Джессі Баклі: головні кінопрем’єри тижня

Перший тиждень весни в кінотеатрах України стане справжнім бенефісом ірландської акторки Джессі Баклі, яку критики…

35 хв. ago

Замініть ці 5 речей на кухні: вони “кишать” бактеріями

На кухні є речі, які накопичують бруд і бактерії швидше, ніж здається. Регулярна заміна цих…

1 годину ago

Які культрні заходи чекають на кам’янчан

Програма заходів у закладах культури Кам’янського з 4 по 11 березня. Музей історії міста Кам’янське…

2 години ago

Зупинилося серце захисника з Кам’янського

Трагічну новину повідомив мер Андрій Білоусов. "2 березня, перебуваючи вдома у відпустці, помер солдат Сольоний…

2 години ago

Найхитріші жінки за знаком Зодіаку: вони завжди отримують своє

Астрологи склали рейтинг найбільш хитрих жінок серед усіх знаків Зодіаку - від прямолінійних до справжніх…

2 години ago