Про це пише Telegram-канал Гороскоп і мотивація.
Близнюки ніколи не можуть бути на самоті. Представникам цього знаку завжди потрібне спілкування, причому не завжди важливо з ким. Здавалося б, при такій кількості знайомих Близнюки не мали б розбиратись, хто є хто. Насправді це не так.
Вони відразу визначають, кому можна довіряти, а від кого треба триматися якомога далі. Близнюки вміють будувати хороші стосунки фактично з усіма. Однак своїми друзями вони вважають небагато кого.
Сім’я, друзі, близькі люди – це найважливіше для Раків. Оточення має велике значення для представників цього знаку, тому вони підбирають коло спілкування дуже ретельно та довго.
Раки можуть довго придивлятися до нових знайомих, влаштовувати їм свої особисті перевірки. Тільки потім вони вирішують, чи може конкретна людина приєднатися до вузького кола друзів.
Діва завжди все аналізує. Хоч вона дуже товариська й комунікабельна та має велике коло спілкування, це не заважає їй жити своїм розумом і керуватися тільки особистими принципами.
Діва ніколи не кидається з вогню в полум’я і дає людям другий шанс. Цікаво, але саме постійна концентрація на собі й своїх думках допомагає Діві краще розбиратись в людях.
Козерогам пощастило більше всіх. Мало хто може позмагатися з таким високим рівнем інтуїції, як у них.
Крім того, представники цього знаку люблять думати, міркувати, аналізувати. Все це разом допомагає їм бачити людей наскрізь. Саме тому в їхньому оточенні знаходяться тільки ті люди, які готові пройти з ними абсолютно все – і вогонь, і воду.
Вночі 14 грудня на Набережній Перемоги у Дніпрі легковий автомобіль збив пішохода, передає "Відомо" з…
Ввечері 13 грудня на Юності у Кривому Розі легковий автомобіль Daewoo збив пʼяного чоловіка з…
Вранці 14 грудня, близько 09:00, у спальному районі Кривого Рогу Східний-2 загорілася квартира у шістнадцятиповерховому…
Трагічну новину повідомив мер міста Андрій Білоусов. "6 грудня поблизу населеного пункту Піщане на Харківщині,…
Про них повідомив мер міста Андрій Білоусов. Більш детально дивіться у відеосюжеті:
У суботу, 13 грудня, у Дніпрі на закинутій АЗС неподалік ТРЦ "Караван" знайшли тіло чоловіка.…