Про те, як це можна зробити, пише група “Ти ж юрист” в Telegram.
В системі Пенсійного фонду України зберігаються дані та, починаючи з 2000 року, генерується електронна трудова книжка.
Відновити втрачену інформацію можна через портал електронних послуг ПФУ або за допомогою мобільного застосунку для Android та IOS.
Що треба зробити:
Потрібно звернутися за місцем останньої роботи і написати заяву про втрату документа. Не пізніше ніж за 15 днів після заяви, роботодавець має видати нову трудову з написом “Дублікат”.
Нова книжка не відрізнятиметься від попередньої трудової. Її заповнюють за загальними правилами. Вона міститиме записи про загальний стаж роботи.
Загальний стаж, не підтверджений документами, записується сумарно – вказують загальну кількість років, місяців, днів роботи без уточнення на якому підприємстві, коли саме та на яких посадах працювала людина.
Якщо вам потрібен повний перелік посад та вся інформація про кожне місце роботи, вам доведеться звернутися до усіх попередніх працедавців із заявою і вони дозаповнять вашу трудову книжку.
З 1 січня 2025 року в Україні діє система оцінювання повсякденного функціонування, яка замінила медико-соціальні…
Унаслідок вибуху авто постраждав посадовець і його дружина: поліція Дніпропетровщини працює на місці події. Повідомлення…
У четвер, 3 квітня, у Дніпрі на вулиці Березинській, що у Індустріальному районі міста, сталася…
Перша віцепрем'єр-міністерка України – Міністерка економіки України Юлія Свириденко взяла участь у зустрічі з виробниками…
Що може піти не так, якщо сісти за кермо в стані сп’яніння? Правильно — абсолютно…
В перші дні нерестової заборони порушники завдали понад 800 тис. грн збитків, повідомляє Дніпропетровський рибоохоронний патруль.…