“Завтра, 24 серпня, в день відзначення 32-ї річниці Незалежності України, Кам’янське попрощається ще з одним Героєм, який віддав за неї своє життя.
18 серпня в бою поблизу Кліщіївки на Донеччині загинув старший солдат Кабак Олег Миколайович. Від імені всієї громади, Кам’янської міської ради, виконавчого комітету та особисто від себе висловлюю глибокі співчуття рідним і близьким полеглого захисника.
Олег Кабак народився 27 жовтня 2000 року в Дніпродзержинську. У 2020 році закінчив Дніпродзержинський хіміко-технологічний технікум. З 2020 року перебував на контракті у Збройних Силах України. У нього залишилися мати та брат.
Доземний уклін воїну-захиснику! Вічна пам’ять і слава Герою!
Прощання відбудеться 24 серпня о 10:15 за адресою: 3-й провулок Бузковий, 23 (колишня назва: 3-й провулок Леваневського). Панахида пройде об 11:00 в Козацькій церкві Пресвятої Покрови ПЦУ (вул. Сергія Слісаренка, 34). Поховають воїна о 12:00 на Алеї Героїв кладовища по вулиці Весняній”, – йдеться у повідомленні.
Про це повідомив в.о голови ОВА Владислав Гайваненко. "В області триває повітряна тривога. Залишайтеся у…
Згідно з інформацією ДТЕК, діятимуть такі графіки: Група 1.1 з 01:30 до 05:00 з 07:00…
У прифронтовому районі Дніпропетровщини встановлюють перший модульний міст довжиною 40 метрів — сучасну переправу, яка…
Сьогодні вночі 19 листопада, на вулиці Черняховського у Жовтих Водах Кам’янського району, сталася пожежа. Горів…
♈️ Овен День вимагає від вас гнучкості та вміння швидко реагувати. Ранок обіцяє бути приємним…
18 листопада ввечері на вулиці Теміртуаська Довгинцівського району Кривого Рогу, виникла пожежа. Прибувши за викликом…