Categories: Політика

У політика з Кам’янського арештували майно

Податкова служба заявляє про те, що екс-нардеп з Кам’янського має борги, за що на його майно накледено арешт. Купрій вважає, що мова йде про політичне переслідування з боку центральної влади України.

«Ну що, я передивився свої податкові платежі і маю підтвердження фабрикації проти мене справи з боку Державної податкової інспекції України! Підкреслюю. Не інспектором Ірпеня, або Кам’янського. Самий високий рівень!


В листі ДПС України вказано що я маю податковий борг за нерухоме майно у Дніпропетровській області за 2020 рік близько 5 тисяч гривень (5054,50 + ще пеню нарахували) та 1500 гривень за єдиний податок коли був ФОП. В результаті у мене арештували 2 квартири, магазин, автомобіль.
Це все брехня і переслідування мене за мої політичні погляди. Впевнений що це відбулося завдяки команді ФАС з Офісу Президента.


Надаю докази сплати мною ще у 2021 році податку на нерухомість. А інакше і бути не могло. Адже у вересні 2022 року я поновив свій ФОП і перейшов на 2-гу групу платників Єдиного податку. Якщо б у мене були будь-які податкові борги, то ніхто б мені цього зробити не дав!


Що стосується начебто несплати мною 1500 гривень єдиного податку, то на час дії воєнного стану і по 1 серпня 2023 року підприємці мали право його не платити. Даю доказ закриття свого ФОП 30 липня цього року. Тобто і тут маємо махінації податкової.


Я написав ще одну скаргу щоб мені пояснили чому податківці брешуть і зловживають своєю владою. За результатами якщо не знімуть арешти, то звернуся в ДБР і до суду щоб притягнути негідників до відповідальності!!!», – пише Купрій у своєму фейсбуці.

Margaret

Recent Posts

На Дніпропетровщині на турбазі сталася жорстока бійка між жінками та чоловіками

Літній вікенд у Криворізькому районі для частини відпочивальників завершився зовсім не так, як планувалося, залишивши…

3 хв. ago

На Дніпропетровщині легковик збив мотоцикл

У Павлограді сталася дорожньо-транспортна пригода за участю двоколісного транспорту. Аварія трапилася на перехресті вулиць Соборної…

4 хв. ago

На річці Дніпропетровщини поліція спіймала одразу сімох водіїв гідроциклів

Минулими вихідними, 25 та 26 липня, правоохоронці провели масштабне спільне патрулювання акваторії річки Самар, під…

34 хв. ago

Ніч у Камʼянському минула тихо

Про це повідомив мер міста Андрій Білоусов. "Ніч у Камʼянському минула тихо та без надзвичайних…

53 хв. ago

Ворог атакував 4 райони Дніпропетровщини безпілотниками і артилерією: є постраждалий

Про це повідомив голова ОВА Олександр Ганжа. "Одна людина постраждала. Понад 30 разів ворог атакував…

1 годину ago

У Дніпрі чоловік побив та пограбував військового

У Центральному районі міста зловмисник напав на військовослужбовця, побив його та заволодів сумкою, в якій…

1 годину ago