Categories: Політика

В Міській інформаційній службі Кам’янського пояснили, навіщо їм для роботи іPhone

Вчора, 25 жовтня, велика кількість Telegram-каналів розповсюдила інформацію про те, що «міськрада Кам’янського» через процедуру держзакупівель придбала собі іPhone 14.

Інфопривід було опубліковано у такому ключі, що начебто чиновники придбали смартфон для особистих потреб. Звісно, ми не змогли пройти повз подібну інформацію (тим паче, що стосується вона нашого міста), повідомляє sobitie.com.ua.

Як з’ясувалося, подібний пристрій дійсно було придбано через систему публічних закупівель Prozorro, але не міськрадою, а відповідальними особами одного з її комунальних підприємств. А саме: КП «Міська інформаційна служба» Кам’янського.

Як пояснила директор КП КМР «МІС» Катерина Узунова, іPhone 14 було придбано з метою економії бюджетних коштів на обладнанні: на сьогодні саме це підприємство проводить онлайн-трансляції усіх депутатських комісій, засідань виконавчого комітету та сесійних засідань. Онлайн-трансляція проводиться з метою забезпечення прозорості роботи міської влади.

Для покращення якості та звуку (які на сьогодні дійсно викликають зауваження) на КП КМР «МІС» розглядали два варіанти: комплект з відеокамери та необхідного обладнання вартістю в 175 000 або втричі дешевший іPhone 14, який за своїми технічними можливостями дозволяє виконувати таку ж саму роботу.

Директор підприємства запевнила, що процедура закупівлі була відкритою та прозорою, а пристрій придбаний за ринковою вартістю.

Margaret

Recent Posts

Головні події Кам‘янського за тиждень (відео)

Про них повідомив міський голова Андрій Білоусов. Більш детально дивіться у відеосюжеті:  

4 години ago

У Кам’янському відбувся Відкритий всеукраїнський турнір з тхеквондо “Золотий Даянг”

14 та 15 листопада в СК «Прометей» проходив Відкритий всеукраїнський турнір з тхеквондо «Золотий Даянг»…

5 години ago

Кам’янське втратило двох своїх захисників

Трагічну новину повідомив мер міста Андрій Білоусов. "12 листопада в лікарні міста Запоріжжя, внаслідок отриманих…

6 години ago

Мер Кам’янського привітав працівників радіо, телебачення та зв’язку з професійним святом

16 листопада в Україні відзначається День працівників радіо, телебачення та зв’язку. До привітань доєднався міський…

6 години ago

Витратили з карток понад 200 тисяч гривень: на Дніпропетровщині спіймали крадіїв

11 листопада слідчі Нікопольського районного управління поліції направили до суду обвинувальні акти за двома фактами…

6 години ago

Керівник Дніпропетровської обласної прокуратури перевірив роботу Кам’янської виправної колонії

Керівник обласної прокуратури Юрій Папуша та заступник керівника обласної прокуратури Наріман Сулейманов перевірили умови утримання,…

7 години ago