Захід відбувався у форматі діалогу, спікерки вели мову про передумови, періоди та важливі події сучасної війни. Координаторка реалізації політики національної пам’яті в регіонах, кандидатка філософських наук, Олена Охрімчук висвітлила питання Революції Гідності та російсько-української війни, аналізуючи перебіг подій та їхнє значення для нашої історії. Ганна Байкєніч, координаторка освітніх проєктів і кандидатка педагогічних наук, акцентувала увагу глядачів на історичних паралелях, спростовуючи російські пропагандистські міфи і наголошуючи на важливості інформаційного захисту держави в умовах війни.
На заході були присутні освітяни Кам’янського, волонтери, митці, волонтери та потужна делегація від Верхньодніпровської громади. Маємо надію і на подальшу співпрацю музею з Українським інститутом національної пам’яті.
17 квітня у Музеї історії міста Кам'янське відбулося відкриття першої персональної виставки живопису Анастасії Сокол…
У п'ятницю, 18 квітня, на Криворізькій трасі сталася серйозна дорожньо-транспортна пригода. Про це повідомляє "Відомо" з посиланням…
Наближається одне з найголовніших християнських свят – Воскресіння Христове. Як зазначили раніше в Дніпропетровській обласній військовій адміністрації, у…
У мережі з'явилася інформації про нібито таємне оновлення українського паспорта співачкою Ані Лорак, яка після…
Про проведення робіт повідомили на підприємстві Каметсталь. "Шановні мешканці Кам'янського! 21 квітня з 12:00 до…
Департаментом житлово-комунального господарства та будівництва Кам’янської міської ради за період з 11.04.2025 по 18.04.2025 було…