Categories: Події

На Дніпропетровщині на вулиці побили та пограбували чоловіка

У Нікополі правоохоронці затримали трьох підозрюваних у пограбуванні 45-річного чоловіка. Потерпілий ішов вулицею додому, коли на нього напали зловмисники, побили та забрали рюкзак і телефон.

22 січня, близько 22-ї вечора, поліцейські отримали повідомлення про те, що на просп. Трубників м. Нікополя поблизу одного з магазинів невідомі б’ють чоловіка. Як з’ясувалося, нападники спочатку забрали у потерпілого рюкзак, перерізавши лямку ножем, а потім ще й заволоділи мобільним телефоном. Після цього вони втекли з місця злочину, однак вже біля сусіднього будинку їх затримали поліцейські. У злодіїв вилучили викрадене майно.

26 січня слідчі за погодженням з Нікопольською окружною прокуратурою повідомили фігурантам про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 186 (грабіж) Кримінального кодексу України. За вчинене їм загрожує до 10 років позбавлення волі. Триває слідство.

Margaret

Recent Posts

Головні події Кам‘янського за тиждень (відео)

Про них повідомив мер міста Андрій Білоусов. Більш детально дивіться у відеосюжеті.  

47 секунд ago

На Донеччині загинув захисник із Кам’янського

Про це повідоми вмер Камя'нського Андрій Білоусов. "11 червня в бою поблизу населеного пункту Комишуваха…

6 хв. ago

У бібліотеці Кам’янського своїми руками виготовляли декоративні свічки

Хто не мріяв зробити чарівну оригінальну свічку власноруч? Часто для цього не вистачає знань, потрібних…

1 годину ago

На Дніпропетровщині чоловік вдарив сусідку ножем у шию

За замах на вбивство жінки поліція м. Кривий Ріг затримала 44-річного підозрюваного. Під час конфлікту…

2 години ago

Стрілянина у Дніпрі: чоловік поранив жінку на вулиці

У Дніпрі 29-річний злочинець відкрив стрілянину на вулиці, де перебували діти. Після зауваження від перехожої…

3 години ago

Кам’янські тенісисти перемогли на турнірі “Ferrum Cup 4”

З 9 по 13 червня 2025 року в місті Горішні Плавні відбувся тенісний турнір «Ferrum…

3 години ago