“Сьогодні, 3 лютого, передчасно пішов з життя відомий у Камʼянському журналіст Станіслав Олександрович Дяченко.
Висловлюю щирі співчуття рідним і близьким померлого з приводу непоправної втрати.
Станіслав Дяченко народився 1 квітня 1968 року. У 1987 році закінчив Дніпродзержинський політехнічний технікум, у 2011 році – МАУП.
Був одним з перших журналістів радіо «МіКомп», працював у газеті «Відомості» та головним редактором газети «Знамя Дзержинки».
З 2015 року обіймав посаду видавця газети «Любиме місто ДЗ».
Станіслав Дяченко був професіоналом своєї справи, мав свій неповторний авторський стиль, який знаходив відгук у читачів, був у пошані серед журналістської спільноти, друзів та колег.
Його смерть – втрата для громади Камʼянського.
Прощання відбудеться 4 лютого о 12:00 у Храмі священномученика Кіпріана та мучениці Устинії (на території 9-ї лікарні).
Поховання пройде о 13:00 на кладовищі по вулиці Весняній”, – йдеться у повідомленні.
Про ситуацію в місті повідомив мер Андрій Білоусов. "Ніч у місті пройшла спокійно та без…
Про це повідомив голова ОВА Олександр Ганжа. "Ворог майже 10 разів атакував Нікопольський район артилерією…
У Криворізькому районі зафільмували чергового екстремала, який вирішив виїхати автівкою на кригу. Про це повідомляє…
Овен Овнам варто звернути увагу на імпульсивні рішення. Ситуація може підштовхнути вас діяти швидко, не…
У дитячому будинку сімейного типу в Нікополі діти роками зазнавали жорстокого поводження. Про це повідомляє…
15 лютого, о 08:55, на вулиці Курсанська Самарського району, на авторинку у Дніпрі, виникла пожежа.…