Як зазначив заступник директора департаменту екології та природніх ресурсів міської ради Володимир Кремінь, основною задачею роботи комісії є недопущення порушень законодавства в цьому напрямку та вжиття заходів щодо адміністративного впливу на правопорушників у разі їх виявлення за ст.77 Кодексу України про адміністративні правопорушення (самовільне випалювання рослинності або її залишків карається штрафом від 3060 до 6120 грн; порушення пожежної безпеки в лісах – від1530 до 4590 грн).
Також було заслухано представника служби цивільного захисту про стан протипожежної безпеки у місті та вжиті заходи.
Комісія затвердила план роботи на поточний рік та визначила періодичність організації виїзних засідань.
Кам’янчанам вкотре нагадують, що спалення опалого листя та сухостою, не лише карається законом, а й становить загрозу для навколишнього середовища та людини. Спалення сухостою призводить до загибелі всієї мікрофлори, що зазвичай бере участь у важливих біологічних процесах. Земляний родючий покрив, на якому спалюють траву, відновлюється лише через 5-6 років. Окрім того, в середовище викидаються речовини, що виділяються в процесі горіння та є шкідливими для органів дихання.
Вкотре звертаємось до мешканців бути більш відповідальними до навколишнього середовища.
Про це повідомив голова ОВА Сергій Лисак. "російська армія атакувала Дніпровський район. Пошкоджена інфраструктура. Зараз…
Від 1 січня 2025 року педагогічні працівники середніх шкіл почнуть отримувати щомісячну доплату в розмірі…
Компанія Warner Bros. Pictures оприлюднила новий трейлер сімейного пригодницького екшну, заснованого на популярній комп'ютерній грі…
Трагічну новину повідомив мер Андрій Білоусов. "01березня в бою поблизу населеного пункту Тоненьке на Донеччині,…
З часом накип та забруднення в чайнику можуть не тільки зіпсувати смак напоїв, але й…
Про це повідомили в адміністрації медичного закладу. "20 листопада 2024 р. на 74 році пішов…