Categories: Події

У Дніпрі поліцейські затримали хлопців, які підпалили автомобіль військовослужбовців

16 червня суд обрав чотирьом фігурантам запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Їм загрожує до 10 років позбавлення волі.

Злочин стався вночі 10 червня, біля станції техобслуговування у Дніпрі. Поліцейські встановили, що внаслідок підпалу загорівся мікроавтобус Volkswagen, який належить військовим. Вогнем пошкоджено моторний відсік, торпедо авто та лобове скло автомобіля. На місці злочину були виявлені пляшки із залишками бензину.

За результатами комплексної роботи поліцейських та працівників Служби безпеки України в Дніпропетровській області зловмисників затримали у місті Дніпро. Ними виявилися четверо місцевих жителів віком від 17 до 21 року. З’ясувалося, що працівники спецслужб рф зв’язались із молодиками через соцмережі та за винагороду дали завдання підпалити автомобіль.

На підставі зібраних речових доказів була доведена причетність затриманих до злочину. Слідчі за процесуального керівництва Лівобережної окружної прокуратури м. Дніпра повідомили їм про підозру за ч. 2 ст. 194 (умисне знищення або пошкодження майна) Кримінального кодексу України, санкція якої передбачає до десяти років увезення. У результаті слідчих дій можлива перекваліфікація події.

Нагадаємо, що нещодавно Нацполіція спільно з СБУ викрила схему російських спецслужб, які вербували підлітків для вчинення диверсій. Так, в Одесі кримінальна поліція встановила двох хлопців, 13 та 16 років, які вчинили підпал двох автомобілів, що належали військовослужбовцям.

 

Margaret

Recent Posts

Які культурні заходи чекають на кам’янчан

Програма заходів у закладах культури міста Кам’янське з 19 по 26 листопада 2025 року. Музей…

2 хв. ago

На Дніпропетровщині вчителька через ревнощі напала на колегу з ножем

У вівторок, 18 листопада, у Новопокровській громаді Дніпропетровської області сталася різанина прямо у школі. Там…

31 хв. ago

На Дніпропетровщині побили чоловіка та викинули у сміттєвий бак

У Павлограді звичайна вечірня гулянка із пляшкою закінчилася жорстоким побиттям, лікарнею та судовим рішенням про…

2 години ago

У Дніпрі автомобіль на смерть збив чоловіка: водія розшукують (фото 18+)

У вівторок, 18 листопада, у Дніпрі на вулиці Івана Нечуя-Левицького збили пішохода. На жаль, від…

2 години ago

На Дніпропетровщині під час пожежі загинула жінка

18 листопада, о 10:56, на вулиці Садова міста Синельникове, горів одноповерховий житловий будинок.   Вогонь охопив…

3 години ago

У Камʼянському все спокійно

Про ситуацію в місті повідомив мер Андрій Білоусов. "Триває комбінована атака ворога на нашу країну.…

3 години ago