Насправді закуска на помідорах настільки проста, що готувати її можна хоч щодня. Більше того, знадобиться лише кілька овочів та трохи вершкового сиру. А яка ошатна виходить страва! Яскрава, літня, свіжа та апетитна. Обов’язково спробуйте!
Інгредієнти
Помідор 3 шт., Вершковий сир 150 г, Сметана 35 г, Часник 1 зуб., Огірки 1 шт., Болгарський перець 1 шт., Укроп 1 пуч., Сіль до смаку, Чорний перець (мелений) до смаку.
Приготування
1. Спочатку приготуємо начинку. Додайте до вершкового сиру дрібно рубаний кріп, сметану, трохи солі та перцю, пропущений через прес часник. Добре перемішайте.
2. Дрібно наріжте солодкий перець і огірок. Наріжте шайбами помідори, викладіть їх на паперовий рушник і зверху промокніть іншим паперовим рушником.
3. Сформуємо закуску. Викладіть на помідори сирну начинку, викладіть нарізаний огірок та перець. Зверху прикрасьте закуску невеликими гілочками кропу.
Для додаткового смаку можна використовувати сир із добавками. Наприклад, із в’яленими томатами чи італійськими травами. Це допоможе урізноманітнити закуску з помідорів та знайти чудове смакове поєднання.
В урочистостях взяв участь мер Андрій Білоусов. "Сьогодні Україна відзначає День Героїв В наш час…
Військових привітав мер Андрій Білоусов. "Морська піхота — це синонім виняткової дисципліни, високої боєздатності та…
Репертуар на червень Театру ім. Лесі Українки вже чекає. Нехай це літо почнеться з особливих…
Репетиції тривають… Крок за кроком у Театрі ім. Лесц Українки народжується містерія «ВІЙ» за повістю…
Є зміни, які помітні одразу. А є ті, що щодня роблять міський простір безпечнішим і…
В Кам'янському у Центрі позашкільної роботи та дитячої творчості (директор Оксана Гунько) відбувся щорічний конкурс…