Categories: Це цікаво

Анна Трінчер у спокусливому відео показала свого екскоханця (відео)

Українська співачка Анна Трінчер представила дуетну композицію з виконавцем Cheev, справжнє ім’я якого Владислав Чижиков.

Артисти випустили спільний трек, який отримав назву “Не знаю“. Пісня була створена на основі життєвого досвіду Трінчер та Чижикова. Дуетною композицією виконавці занурюють слухачів у світ почуттів, де коханню доводиться пережити безліч випробувань, аби врешті партнери змогли знайти непростий шлях одне до одного після пережитих травм.

Анна Трінчер та Cheev

“Для мене ця пісня – заклик до того, що справжнє кохання вимагає часу, зусиль і щирості. Кохати треба вчасно, не відкладати на потім і не боятися вкладати всі свої емоції та сили у стосунки. Адже любов – це не лише відчуття, а й велика робота. Я хочу донести до кожного, що стосунки – це не просто романтика, а щоденна праця, готовність слухати, розуміти і будувати спільне майбутнє разом”, – ділиться Трінчер.

Ідея створити дует в артистів виникла майже одразу, коли Трінчер почула демоверсію пісні. Співачці сподобалася мелодія треку і вона помітила в ній щось особливе, що підкреслювало б взаємодію двох голосів. Cheev без вагань погодився на дует.

Анна Трінчер та Cheev

“Пісня “Не знаю” про стан самотності й відчуття, які переживає кожен з нас одразу після розриву. Це момент, коли у тобі борються дві людини: одна каже, що розрив був правильним рішенням, але друга нагадує, скільки у вас в парі було неймовірних моментів, які зробили вас ближчими і які не хочеться забувати”, – коментує нову роботу Cheev.

Музиканти вже також представили доволі спокусливий кліп на пісню, режисером якого став кліпмейкер Антон Пожидаєв. У ролику артисти зіграли екскоханців, які переживають внутрішній конфлікт через розрив і борються зі спогадами минулого.

Олена

Recent Posts

Непоправна втрата для культурної спільноти Кам’янського

Слова скорботи висловив мер Андрій Білоусов. "Культура нашої Кам’янської громади зазнала великої втрати. 3 квітня…

2 години ago

Ворог вдарив по ринку на Дніпропетровщині: пʼятеро людей загинули

Сьогодні,  близько 10-ї ранку окупаційні війська спрямували декілька FPV-дронів на один з місцевих ринків у…

4 години ago

У Кам’янському пішов з життя головний режисер Театру ім. Лесі Українки

Трагічну новину повідомили у театрі. "З глибоким сумом повідомляємо, що наша театральна родина зазнала важкої…

5 години ago

Наступного тижня у Кам’янському працюватиме ЦНАП Межівської громади

У непростий для країни час особливо важливо триматися разом і підтримувати одне одного. Кам’янська громада…

5 години ago

У Кам’янському відбулось позачергове засідання Координаційної ради з питань ВПО

2 квітня відбулося позачергове засідання Координаційної ради з питань внутрішньо переміщених осіб в Кам'янській міській…

5 години ago

У Кам’янському пройшов фестиваль здорового харчування

3 квітня у Кам’янському на базі ліцею №20 відбувся районний етап фестивалю здорового харчування «Толока…

6 години ago