РБК-Україна (проєкт Styler) з посиланням на Collective World розповідає про знаки Зодіаку, які звикли завжди стояти на своєму.
Цей знак демонструє неабияку непохитність у своїх рішеннях, і вам доведеться вдатися до неймовірної хитрості, аби переконати Тельця в тому, з чим він не погоджується.
Проте будьте обережні – не можна його принижувати чи ображати, оскільки це лише погіршить ситуацію. Тут спрацюють щирість і теплі слова, адже Телець – це знак, який дуже вміло та легко розпізнає брехню.
Це найбільш емоційний з усіх знаків. Він покладається на власне чуття і спостерігає, як інша людина ставиться до нього, після чого приймає рішення, яке здається правильним.
Раки завжди слухають своє серце, а не розум. Тому, якщо хочете їх переконати, вам доведеться говорити буквально іншою мовою. Якщо ви образили Рака, його образа буде довгою та суворою. Більше того, він може відмовитися йти на компроміс, щоб помститися.
Це цілеспрямований і працьовитий знак Зодіаку, майже повна протилежність Раку. Апелювати до їхніх емоцій марно. Якщо ви хочете переконати Козорога, слід розмовляти дуже логічно та практично.
Проте, якщо ваша думка для нього цінна, він вас вислухає і навіть може змінити свою позицію. Найкраща риса Козорога – це готовність визнавати правду, навіть якщо вона відрізняється від його власної.
Цей сміливий і безстрашний знак Зодіаку інколи може демонструвати зарозумілість. На відміну від Козорога, Лев прагне бути найрозумнішою людиною в кімнаті, і йому важко визнати свою неправоту, навіть коли це очевидно. Він особливо чутливий до думки інших про нього.
Якщо хочете підтримати Лева або допомогти йому, нагадайте про його численні перемоги, говоріть компліменти, допоки у вас вистачить слів. Знайдіть спосіб підняти йому настрій, і тоді, можливо, ви зможете вийти на теплі переговори та досягти компромісу.
Городянам надали важливе роз’яснення щодо роботи КП КМР «БЛАГОУСТРІЙ». "Шановна громадо, ми помічаємо, що у…
18–21 лютого у Києві відбувся Всеукраїнський турнір з панкратіону серед кадетів U15 та U17. На…
До 4-ї річниці повномасштабного вторгнення у нашому місті пройшла важлива ініціатива, мета якої – підтримка…
Програма заходів у закладах культури Кам’янського з 25 лютого по 4 березня. Музей історії…
Щорічна премія BAFTA, яка є британським аналогом відомої кінопремії "Оскар", відгреміла у неділю, 22 лютого у…
У вівторок, 24 лютого, на трасі Е50, яка поєднує Дніпро та Кривий Ріг, позашляховик врізався…