У першому випадку чоловік потрапив до помешкання пенсіонерки нібито для перевірки лічильника – потім обікрав її. В іншому – ошукав 82-річного дідуся під приводом розміну грошей, зловмисник залишив потерпілому «сувенірні» купюри.
Обидва злочини сталися у 2024 році, наприкінці листопада та 4 грудня. Після скоєного, підозрюваний переховувався від поліції в орендованій квартирі у місті Одеса, де його й затримали працівники кримінальної поліції.
Слідчі відділу поліції № 4 Дніпровського районного управління поліції № 1 повідомили чоловіку про підозру за двома статтями Кримінального кодексу України – ч. 2 ст. 190 (шахрайство) та ч. 4 ст. 185 (крадіжка).
Поліція Дніпра закликає громадян бути обачними та не довіряти незнайомцям, які пропонують свої послуги та намагаються потрапити до вашої оселі. Про підозрілих осіб повідомляйте на лінію «102».
Складено гороскоп на завтра, 2 січня 2026 року, для всіх знаків Зодіаку. Це день, коли…
З метою цифрової зручності, відкритості та надійності в роботі, ефективного та прозорого залучення та розподілу…
2 січня за новим церковним календарем в Україні православні вшановують пам'ять папи Римського Сильвестра. Цей…
В Україні з 1 січня стартувала національна програма "Скринінг здоров’я 40+". Її мета — безкоштовна…
З 1 січня 2026 року у Центрі надання адміністративних послуг Кам’янського набули чинності нові розміри…
Ввечері 31 грудня в одному з підʼїздів багатоквартирного будинку на 96 кварталі у Кривому Розі…