Під час проведення семінару учасники зустрічі зможуть дізнатися всю необхідну інформацію про державні програми та послуги, за якими вони зможуть звернутися до служби зайнятості:
– мікрогранти для розширення та покращення якості бізнесу,
– ваучери для підвищення кваліфікації працівника,
– отримати поради щодо легалізації трудових відносин та оформлення найманих працівників,
– все про працевлаштування ВПО, людей з інвалідністю та офіційно зареєстрованих безробітних,
– компенсаційні виплати за створення нових робочих місць.
Спікери заходу – фахівці Фонд інвалідів м.Дніпро.
До того ж в ході спілкування учасники матимуть можливість поставити спеціалістам запитання та отримати на них кваліфіковані відповіді.
Семінар відбудеться 13 лютого початок о 14.00 за адресою: м. Кам`янське, вул. Медична, 6, каб.302.
Всі бажаючі мають можливість доєднатися до зустрічі онлайн за посиланням: https://us04web.zoom.us/j/9317010576… Ідентифікатор конференції: 931 701 0576
Код доступа: 1111
Телефон для довідок: (068)6840362.
Складено гороскоп на завтра, 2 січня 2026 року, для всіх знаків Зодіаку. Це день, коли…
З метою цифрової зручності, відкритості та надійності в роботі, ефективного та прозорого залучення та розподілу…
2 січня за новим церковним календарем в Україні православні вшановують пам'ять папи Римського Сильвестра. Цей…
В Україні з 1 січня стартувала національна програма "Скринінг здоров’я 40+". Її мета — безкоштовна…
З 1 січня 2026 року у Центрі надання адміністративних послуг Кам’янського набули чинності нові розміри…
Ввечері 31 грудня в одному з підʼїздів багатоквартирного будинку на 96 кварталі у Кривому Розі…