Шоу створено за оригінальним міжнародним форматом “Wheel of Fortune”. Так, у кожному випуску троє кмітливих українців змагатимуться, відгадуючи фрази, зашифровані у пазлах. Питання пазлів перевіряють швидкість мислення та ерудицію.
Розкриємо декілька цікавинок очікуваної прем’єри.
Питання вікторини – про українську мову, культуру та історію
Питання гри побудовані на прислів’ях та приказках, текстах популярних пісень, загальновідомих фразах зі школи та побуту, а також фактах з історії та географії. Тому випробувати спритність свого розуму зможе кожен! Над розробкою питань працює команда на чолі з Олександром Авраменком, відомим мовознавцем, педагогом і популяризатором української мови.
Колесо визначає хід гри
Увага всіх учасників та глядачів прикута до великого яскравого Колеса фортуни, яке розділене на сектори з різними грошовими сумами, бонусами та штрафами. Все залежить від везіння учасників: передбачити, на який сектор покаже стрілка на колесі, або скерувати її навмисно на бажану суму неможливо. Учасник може знати правильну відповідь, вибудувати стратегію, але потрапити на сектор “Банкрот” і все втратити.
Шоу отримало популярність глядачів у більше 60 країнах світу
Гра вперше вийшла на екрани США 1975 року на телеканалі NBC, триває дотепер, налічує 40 сезонів і є другим найбільш популярним американським проєктом, подивитись який збирається 21 мільйон глядачів щотижня. Локальні версії “Wheel of Fortune” виходять у понад 60 країнах світу.
Учасники гри – звичайні українці, різного віку та професій
Проте шоу відкриє країні й справжні таланти та непересічних особистостей. Наприклад, мама в декреті Олена Шевченко, яка посіла 2 місце на Чемпіонаті Світу з 24-годинного бігу, подолавши за добу 254,463 км без сну; Ольга Стеценко, яка народилась в Миколаєві, мала свою школу німецької мови та отримала найвищу відзнаку коміка у Німеччині за найзворушливіший стендап; Ліна Дешвар, кураторка навчальної програми “Школа для кожного” для підлітків та молоді зі складними порушеннями розвитку; Кожушко Іван, засновник українського театру мюзиклу; 61-річний Віктор Гулеватий, який вивчає англійську мову та акторську майстерність в Університеті третього віку та співає в народному хорі “Явір”.
Учасники зможуть заробити гроші і цінні призи за допомогою власної ерудиції
Сектори Колеса фортуни розділені на сегменти з різними грошовими сумами – 50, 100, 150, 250, 1000 грн. Обертаючи Колесо, учасники називають приголосні літери. Голосні літери “купуються” із суми, виграної протягом гри. Якщо літера є у зашифованій фразі – ця сума переходить на їх рахунок. За результатом чотирьох раундів визначається фіналіст, якому вдалось “заробити” найбільшу суму грошей. У “Суперфіналі” він має змогу додати до свого виграшу до 50 тис. грн!
Ведучим легендарної вікторини “Колесо фортуни” стане Юрій Горбунов.
Городян привітав мер Андрій Білоусов. "Сьогодні разом з усією європейською спільнотою ми відзначаємо День Європи.…
Компанії видобували каолін на родовищі у Дніпропетровській області, хоча дія спецдозволів на користування надрами цього родовища…
Вночі з 3 на 4 травня у Шевченківському районі міста фігурант підпалив три автомобілі, які…
Екологічна агітбригада “Дитячий екологічний рух” під керівництвом Олени Неїченко гідно представила Кам’янське на обласному етапі…
У Дніпрі чоловік спускався у підземний перехід на вокзалі, але знепритомнів і впав. Про це…
Про ситуацію в місті на ранок повідомив мер Андрій Білоусов. "Протягом цієї ночі на території…