Шоу створено за оригінальним міжнародним форматом “Wheel of Fortune”. Так, у кожному випуску троє кмітливих українців змагатимуться, відгадуючи фрази, зашифровані у пазлах. Питання пазлів перевіряють швидкість мислення та ерудицію.
Розкриємо декілька цікавинок очікуваної прем’єри.
Питання вікторини – про українську мову, культуру та історію
Питання гри побудовані на прислів’ях та приказках, текстах популярних пісень, загальновідомих фразах зі школи та побуту, а також фактах з історії та географії. Тому випробувати спритність свого розуму зможе кожен! Над розробкою питань працює команда на чолі з Олександром Авраменком, відомим мовознавцем, педагогом і популяризатором української мови.
Колесо визначає хід гри
Увага всіх учасників та глядачів прикута до великого яскравого Колеса фортуни, яке розділене на сектори з різними грошовими сумами, бонусами та штрафами. Все залежить від везіння учасників: передбачити, на який сектор покаже стрілка на колесі, або скерувати її навмисно на бажану суму неможливо. Учасник може знати правильну відповідь, вибудувати стратегію, але потрапити на сектор “Банкрот” і все втратити.
Шоу отримало популярність глядачів у більше 60 країнах світу
Гра вперше вийшла на екрани США 1975 року на телеканалі NBC, триває дотепер, налічує 40 сезонів і є другим найбільш популярним американським проєктом, подивитись який збирається 21 мільйон глядачів щотижня. Локальні версії “Wheel of Fortune” виходять у понад 60 країнах світу.
Учасники гри – звичайні українці, різного віку та професій
Проте шоу відкриє країні й справжні таланти та непересічних особистостей. Наприклад, мама в декреті Олена Шевченко, яка посіла 2 місце на Чемпіонаті Світу з 24-годинного бігу, подолавши за добу 254,463 км без сну; Ольга Стеценко, яка народилась в Миколаєві, мала свою школу німецької мови та отримала найвищу відзнаку коміка у Німеччині за найзворушливіший стендап; Ліна Дешвар, кураторка навчальної програми “Школа для кожного” для підлітків та молоді зі складними порушеннями розвитку; Кожушко Іван, засновник українського театру мюзиклу; 61-річний Віктор Гулеватий, який вивчає англійську мову та акторську майстерність в Університеті третього віку та співає в народному хорі “Явір”.
Учасники зможуть заробити гроші і цінні призи за допомогою власної ерудиції
Сектори Колеса фортуни розділені на сегменти з різними грошовими сумами – 50, 100, 150, 250, 1000 грн. Обертаючи Колесо, учасники називають приголосні літери. Голосні літери “купуються” із суми, виграної протягом гри. Якщо літера є у зашифованій фразі – ця сума переходить на їх рахунок. За результатом чотирьох раундів визначається фіналіст, якому вдалось “заробити” найбільшу суму грошей. У “Суперфіналі” він має змогу додати до свого виграшу до 50 тис. грн!
Ведучим легендарної вікторини “Колесо фортуни” стане Юрій Горбунов.
Прокурори Дніпра повідомили про підозру інформатору рф, який зливав дані про ППО та енергооб’єкти. Уродженцю…
У м.Самар слідчі повідомили про підозру 50-річному місцевому мешканцю за вчинення домашнього насильства щодо власної…
Села Криворізького району, розташовані неподалік Інгульця, буквально накриває пилова завіса під час кожного подиху вітру.…
Співачка родом з Кам'янського Віра Брежнєва вперше за тривалий час показалася з родиною. Так, у фотоблогу зірка…
Дніпропетровщина отримала 2200 музично-теоретичних книжок. Вони – для 80 мистецьких шкіл області. Отримали такі підручники…
Моніторингові ресурси повідомили, що війська Росії зайшли у Дніпропетровську область. В РНБО прокоментували цю інформацію.…