«Від початку року на Дніпропетровщині вже 66 родин отримали компенсації за сервісом «Муніципальна няня». Власне, його переваги очевидні. Особливо, коли в країні війна й не всі дошкільні заклади працюють офлайн. В допомогу ця послуга також переселенцям, які обживаються на новому місці. З нею батьки зможуть працювати, а водночас дитина буде під наглядом», – сказала заступник начальника Дніпропетровської ОВА Надія Задорожна.
Батьки та опікуни, які мають статус ВПО, можуть скористатися сервісом до досягнення їхньою дитиною 3 років. До шестиріччя – решта категорій. А це родини, що виховують малечу, яка потребує додаткового догляду. Сім’ї, де мати чи батько мають інвалідність, чи що проживають у громадах, де не функціонують дитсадки.
Дорослі, які подаються на таку допомогу, мають бути працевлаштованими або проходити курси з перепідготовки. Якщо стоять у центрі зайнятості, то не більше шести місяців.
Подати заяву на компенсацію за «Муніципальною нянею» можна через управління соцзахисту або ЦНАП. До неї додати копію договору з підприємцем, який надає послугу, та документи, що підтверджують витрати на послугу няні. А ще – довідки про статус працівника чи безробітного.
Поліція відкрила кримінальне провадження за фактом смертельної дорожньо-транспортної пригоди на Дніпропетровщині. Внаслідок ДТП загинула жінка,…
Про це повідомив міський голова Андрій Білоусов. "Зустрівся з представником військової частини А4741 — передали…
У селі Вільне місцеві мешканці жаліються на підняття тарифу на водопостачання майже у 7 разів.…
Поліцейські управління міграційної поліції Дніпропетровської області видворили за межі України трьох нелегальних мігрантів. Двох 29-річних…
Шахраї швидко адаптуються до технологічних новинок – зокрема, вони вже почали активно використовувати ШІ (штучний…
Двоє молодих туристів із Дніпропетровської області планували звичайну прогулянку Карпатами — милуватися гірськими краєвидами, зробити…