Передали чергову партію допомоги нашим землякам, які боронять країну. Підсилення отримали шість військових частин, де несуть службу воїни з Кам’янського.
Передали найнеобхідніше: технічне оснащення, зарядні станції, інструменти, зварювальне обладнання, офісну техніку, військове спорядження, маскувальні сітки, ліки та окопні свічки – усе, що нині потребують на передовій. Окремо допомогли з ремонтом техніки — передали запчастини та забезпечили необхідні роботи для відновлення бойових і транспортних авто.
Перемога кується на фронті та у тилу. Дякую ГО «Бджола» та кожному, хто долучається до підтримки армії. Разом ми сила! – сказано в повідомленні.
У місті Горішні Плавні відбувся тенісний турнір серед юнаків та дівчат до 16 років —…
15 лютого, о 11:46, на бульварі Європейський Довгинцівського району Кривого Рогу, виникла пожежа. Горіли речі…
14 лютого в СК «Прометей» відбувся Відкритий турнір з кіокушин карате для початківців «Кубок новачка».…
Про ситуацію в місті повідомив мер Андрій Білоусов. "Ніч у місті пройшла спокійно та без…
Про це повідомив голова ОВА Олександр Ганжа. "Ворог майже 10 разів атакував Нікопольський район артилерією…
У Криворізькому районі зафільмували чергового екстремала, який вирішив виїхати автівкою на кригу. Про це повідомляє…