В результаті ДТП загинув водій автомобіля ВАЗ, 1975 року народження. Також постраждали три жінки – водійка Hyundai та пасажирки BMW і ВАЗ. Для надання медичної допомоги їх госпіталізували до міської лікарні.
ДТП сталася близько 16:50 на пр. 200-річчя Кривого Рогу міста Кривий Ріг. Попередньо встановлено, що водій автомобіля Tesla рухався по проїзній частині та допустив зіткнення з автомобілем ВАЗ та Hyundai Accent, що зупинилися попереду перед регульованим пішохідним переходом на червоний сигнал світлофора. Внаслідок зіткнення автомобіль ВАЗ відкинуло вбік, внаслідок чого сталося зіткнення з автомобілем BMW.
Водія авто Tesla затримали в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. Наразі встановлюють всі обставини дорожньо-транспортної пригоди в рамках кримінального провадження, відкритого за ч. 2 ст. 286 Кримінального кодексу України.
Про це повідомив голова ОВА Сергій Лисак. "Цієї ночі ворог атакував область БпЛА. Гучно було…
У четвер, 2 жовтня, у Дніпрі на Сонячній Набережній сталася ДТП. Зіткнулися автомобіль Opel та…
2 жовтня, о 21:05, на провулку Золотий Дніпровського району Кам’янського, сталася пожежа. Горів дах літньої…
Овен Сьогодні у вас прокинеться спрага змін. Енергія дня штовхає до нових звершень, і будь-яка…
Ввечері 2 жовтня на вулиці Медова Саксаганського району Кривого Рогу, виникла пожежа. Горів покинутий дачний…
Жінка, яка проживає в Іспанії, взяла кредит на понад півмільйона гривень, аби переправити свого військовозобов'язаного…