Categories: Політика

У Кам’янському пройшло чергове засідання виконкому

У Кам’янському провели чергове засідання виконавчого комітету міської ради. До порядку денного було включено 66 питань.

Про це повідомив міський голова Андрій Білоусов.

Погодили перелік питань для розгляду на найближчому засіданні сесії міської ради.

Внесли зміни до порядку перерахування у 2025 році коштів субвенції з місцевого бюджету державному бюджету на реалізацію програм соціально-економічного розвитку регіонів, який зокрема впорядковує виділення коштів на підтримку військових частин.

Внесли зміни до фінансових планів низки комунальних підприємств міста.

Затвердили акт приймання-передачі спецтехніки зі спільної власності територіальних громад Дніпропетровської області до комунальної власності Кам’янської міської територіальної громади.

Розглянули низку житлових питань, зокрема щодо надання житла у комунальних гуртожитках, надання житлової площі для тимчасового проживання внутрішньо переміщеним особам, а також громадянам, які потребують поліпшення житлових умов.

Значна кількість розглянутих питань була підготовлена службою у справах дітей. Виконком ухвалив рішення про надання дітям статусу дитини, позбавленої батьківського піклування, статусу постраждалих від воєнних дій, встановлення опіки та закріплення житла за неповнолітніми.

Внесли зміни до складу низки консультативно-дорадчих органів міської ради.

Розглянули питання, підготовлені профільними підрозділами, зокрема департаментом соціальної та ветеранської політики, управлінням містобудування та архітектури, відділом праці та соціально-трудових відносин, відділом реклами, відділом персоналу та департаментом муніципальних послуг і регуляторної політики.

Олена

Recent Posts

На Дніпропетровщині автомобіль збив 5-річну дитину біля “зебри”

У неділю, 28 вересня, у Нікополі сталася дорожньо-транспортна пригода, у якій постраждала п’ятирічна дитина. Про…

25 хв. ago

Кам’янські важкоатлети вибороли бронзові нагороди обласних змагань

27 вересня у Дніпрі відбувся чемпіонат Дніпропетровської області з важкої атлетики серед спортсменів до 13…

55 хв. ago

Спокійна ніч у Кам’янському

Про ситуацію в місті повідомив мер Андрій Білоусов. "Минула ніч у Кам’янському пройшла спокійно. За…

58 хв. ago

На Дніпропетровщині водій Skoda збив підлітків на електросамокаті

У Кривому Розі двоє підлітків їхали на одному самокаті, коли їх зачепив автомобіль Skoda біля…

1 годину ago

У Дніпрі внаслідок вчорашньої атаки вже 31 потерпілий

Про це повідомив голова ОВА Сергій Лисак. "Вночі росіяни завдали ударів БпЛА по Петропавлівській та…

1 годину ago

У Дніпрі п’яний водій на Mitsubishi врізався в Audi

29 вересня у Дніпрі в Індустріальному районі сталася ДТП. Там зіткнулись автомобіль Mitsubishi та Audi.…

1 годину ago