Сюжет стрічки розгортається в недалекому майбутньому, коли людство опинилося на межі глобальної катастрофи. Група вчених та інженерів працює над проектом “Аве Марія” – інноваційною програмою, яка має врятувати світ від знищення. Згодом астронавт Райланд Грейс прокидається на космічному кораблі, не пам’ятаючи ні себе, ні своєї місії. Він поступово доходить до висновку, що він єдиний вцілілий з команди, відправленої у віддалену сонячну систему. У пошуках відповідей Грейс повинен покластися на свій величезний масив наукових знань, чисту винахідливість і людську волю – але йому, можливо, не доведеться робити це наодинці.
Партнеркою Гослінга по знімальному майданчику стала німецька акторка Сандра Гюллер (“Анатомія падіння”,“Зона інтересу”, “Тоні Ердман”).
Зняв стрічку режисерський дует Філа Лорда і Кріса Міллера, найбільш відомих за двома частинами комедійної франшизи “Мачо і ботан”.
В основу фільму ліг однойменний роман 2021 року від американського письменника Енді Вейра, який також написав “Марсіанина”.
Світову прем’єру фільму заплановано на 20 березня 2026 року. В український прокат його випустить кінодистриб’ютор B&H Film Distribution Company, проте точна дата релізу поки що невідома.
Зазначимо, це вже не перший фільм за участю Раяна Гослінга про космічні подорожі – 2018 року на екрани вийшла біографічна драма “Перша людина”, у якому актор зіграв американського астронавта Ніла Армстронга, першу людину, яка ступила на поверхню Місяця.
Про це повідомив міський голова Андрій Білоусов. "Триває капітальний ремонт швів на шляхопроводі по проспекту…
15 років позбавлення волі за умисне вбивство двох людей – на Дніпропетровщині суд виніс вирок…
Днями у місті завершилась перевірка підготовки закладів освіти до нового навчального року. Про це повідомила…
21 серпня, до Дня незалежності України, у широкий прокат вийде пригодницький історичний екшн "Троє". Представлено фінальний трейлер…
З нагоди Всесвітнього дня безпритульних тварин активісти ГО «Бджола» завітали до міського притулку, аби підтримати…
Слідчі Дніпра повідомили про підозру 34-річній жінці за крадіжку грошей з картки містянина. Підозрювана незаконно…