Про це повідомив обласний центр екстреної медицини, передає Nikopolnews.
Днями бригада підстанції міста Марганець у складі парамедика Євгенія Нечипоренка та екстреного медичного техніка Віктора Вітька виїжджала на виклик до 39-річного чоловіка з ножовим пораненням. Прибувши на місце вони з’ясували: 59-річна жінка вдарила ножем у живіт власного сина. Всі члени сім’ї перебували у стані алкогольного сп’яніння, між ними виник конфлікт.
Стан потерпілого був важким. У нього діагностовано проникаюче поранення черевної порожнини та гіповолемічний шок ІІ ступеня. Парамедик відразу розпочав протишокову терапію: знеболювальне, кровозупинне, інфузійна терапія. Медикам пацієнта вдалося стабілізувати. Його госпіталізували до Марганецької міської лікарні. Про випадок повідомили у поліцію та старшого оперативного лікаря зміни.
«Домашнє насильство — злочин, який може мати трагічні наслідки. Якщо ви стали свідком або жертвою — не мовчіть, звертайтеся по допомогу!», нагадали медики.
Про них повідомив мер міста Андрій Білоусов. Більш детально дивіться у відеосюжеті:
27 грудня на базі академічного Ліцею №15 відбувся Відкритий турнір ДЮСШ №2 з волейболу серед…
У Дніпровському районі Дніпра поліцейські працювали на місці ДТП, що сталася ввечері, 27 грудня, на…
27 грудня на базі СК «Прометей» відбувся по-справжньому видовищний та яскравий відкритий чемпіонат ДЮСШ №2…
Вечері у п'ятницю, 26 грудня, у Криворізькому районі рибінспектори застали "на гарячому" чоловіка, який ловив…
28 грудня в місті Дніпро та по області очікуються пориви південно-західного вітру 15-20 м/с. На…