Categories: Події

На Дніпропетровщині жінка здала на металобрухт автомобіль мобілізованого квартиранта

У Кривому Розі жінка незаконно продала автомобіль чоловіка, якому здавала житло. “Підприємиця” здала його на металобрухт. За це вона постала перед судом.

Про це повідомляє “Відомо” з посиланням на “Перший Криворізький”.

Чоловік орендував частину приватного будинку. За домовленістю із власницею, він залишив свій автомобіль Nissan навпроти двору.

Через кілька днів жінка стала свідком того, як патрульні зупинили орендаря. Згідно з базою даних він значився як “ухилянт”, тому його доставили до ТЦК, а згодом зарахували до лав Національної гвардії України.

Оскільки машина лишилася стояти біля її будинку, раніше судима жінка вирішила скористатися ситуацією. Вона зателефонувала за оголошенням про прийом металобрухту й запропонувала продати машину, представивши її як власну. Зловмисниця пояснила, що авто нібито дісталося їй від чоловіка, який загинув на війні.

Наступного дня покупець приїхав оглянути авто. Довірившись жінці, яка стверджувала, що ключі та документи залишилися у покійного, він перерахував 9000 гривень на її банківську картку. Отримавши від неї дозвіл на злам, чоловік викрутив замок викруткою, зняв блокатор керма та відбуксирував Nissan до села Шевченківське Криворізького району.

Згідно з експертною оцінкою, вартість автомобіля становила 72 105 гривень, саме на таку суму було завдано збитків власнику.

Під час слідства жінка визнала свою провину та уклала угоду зі слідством. Суд визнав її винною в незаконному заволодінні транспортним засобом і призначив 5 років позбавлення волі. Покарання замінили на 2 роки умовного терміну. Автомобіль повернули законному власнику.

Margaret

Recent Posts

У Дніпрі неповнолітні живодери вбили голуба

У Дніпрі підлітки жорстоко вбили голуба, поклавши живого птаха на трамвайні рейки. Про це повідомляє…

7 хв. ago

Ніч у Камʼянському минула без тривог

Про це повідомив мер міста Андрій Білоусов. "Ніч у Камʼянському минула без тривог та надзвичайних…

30 хв. ago

Ворожих атак зазнали два райони Дніпропетровщини

Про це повідомив голова ОВА Сергій Лисак. "Нових ворожих атак зазнали два райони області. Нікопольщина…

35 хв. ago

На Дніпропетровщині п’ятеро крадіїв “обносили” торгівельні кіоски

У Кривому Розі викрали тютюнові вироби на суму майже 400 тисяч гривень. Наразі всім фігурантам…

36 хв. ago

Гороскоп на 2 жовтня 2025 року

Овен Сьогодні ви відчуєте впевненість у кожному кроці. День ніби створений для того, щоб діяти…

53 хв. ago

Пішов з лікарні та зник: на Дніпропетровщині розшукують 61-річного чоловіка

Павлоградські правоохоронці розшукують 61-річного Анатолія Сидорчука. Вночі 1 жовтня чоловік пішов з лікарні та не…

56 хв. ago