Як передає “Відомо” з посиланням на Телеграм-канал TERNY_KR, на зупинці громадського транспорту “Хлібозавод”, що розташована на вулиці Черкасова, невідомий чоловік підійшов до 12-річної дитини та відібрав у неї мобільний телефон, після чого швидко зник у невідомому напрямку.
Наразі правоохоронці з’ясовують усі деталі та обставини події, опитують можливих свідків, а також перевіряють прилеглу територію й записи з камер відеоспостереження. За цим фактом готуються матеріали для відкриття кримінального провадження за статтею “грабіж”.
Рідні постраждалої дитини та правоохоронні органи звертаються до жителів Тернівського району та всього Кривого Рогу з проханням про допомогу у розшуку нападника.
Якщо ви стали свідком цієї події, розпізнали ймовірного зловмисника чи володієте будь-якою інформацією про його поточне місцеперебування, негайно повідомте про це за номером телефону: (067) 676-46-69 або на спецлінію “102”.
Про ситуацію в місті на ранок повідомив мер Андрій Білоусов. Зустрічаємо новий тиждень без надзвичайних…
Про це повідомив голова ОВА Олександр Ганжа. "15 ворожих БпЛА збили цієї ночі сили ППО…
Станом на 1 липня 2026 року середній показник по Україні складає 7 273 гривні. У Дніпропетровській…
Овен Понеділок стане днем, коли доведеться діяти швидше, ніж планувалося. З самого ранку можуть з'явитися…
У Самарському районі Дніпра зафіксовано черговий випадок вандалізму та, ймовірно, спроби крадіжки майна. У ніч…
Вночі 25 липня на вулиці Володимира Великого в Саксаганському районі Кривого Рогу, виникла пожежа. Прибувши…