Державна допомога людям має стати відчутною, — Ганна Лічман

Державна допомога людям має стати відчутною, — Ганна Лічман
Представник Президента Володимира Зеленського по 30 виборчому округу від партії «Слуга народу» Ганна Лічман зустрілася з соціальними працівниками територіального центру Південного району. На думку учасників зустрічі, сьогодні необхідно докорінно змінити систему державної допомоги, щоб вона стала відчутною та забезпечувала гідний рівень життя мешканців Кам’янського.
Ганна Лічман заявила, що соціальна система країни потребує реального, а не декларативного реформування.
«Я готова допомагати Президенту Зеленському будувати нову країну, в якій потреби людей будуть на першому місці. Підставлю плече на будь-якому напрямку роботи, хоча, скажу відверто, – найкраще знаюся на соціальних проблемах і виступаю за відновлення соціальної справедливості щодо найменш захищених громадян», — зізналась Ганна Лічман.
Вона щиро подякувала соціальним працівникам за небайдужість та турботу про жителів Кам’янського.
«На таких людях, як ви, тримається країна. У скрутні часи соціальні працівники взяли на себе важливу роль з соціального захисту найменш захищених жителів міста. Хоча державна допомога потрібна вам не менше. Але за щоденними турботами про те, чим нагодувати дітей або як сплатити комунальні рахунки, ви таки знаходите в собі сили пропускати через себе чужий біль, турбуєтесь про слабших і незахищених. За це вам величезна вдячність!» — зазначила Ганна Лічман.
Ганна Лічман розповіла соціальним працівникам про діяльність благодійного Фонду, який вона очолює: «Наша команда дбає про багатодітні родини, пенсіонерів, дітей, сім’ї загиблих воїнів АТО. Ми підтримуємо дитячі організації, медичні установи. Допомагаємо тисячам людей по всій Україні. Але замінити собою державу не можемо. Тож, я зрозуміла, що треба докорінно змінювати систему. Тому з командою Президента я йду до Верховної Ради. Головне моє завдання – опікуватися життям та добробутом мешканців Кам’янського та селища Карнаухівка. А ще – у складі нового парламенту допомагати Президенту Зеленському та готувати законодавче підґрунтя для реальних змін в країні».
Така позиція зустріла підтримку у працівників територіального центру.

Вам будет интересно

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *