Проєкт покликаний збільшити гнучкість української енергетичної системи, що допоможе у синхронізації із європейською енергетичною мережею та декарбонізації енергетичного сектору. Фінансування надається на встановлення 197 МВт систем накопичення енергії у поєднанні із сонячними батареями на Київській ГАЕС, Канівській, Кременчуцькій і Середньодніпровській ГЕС, які планується залучити для надання допоміжних послуг національній електромережі.
«Це один із найбільш інноваційних проектів, які розпочинає Світовий банк у регіоні Європи та Центральної Азії. Він допоможе Україні інтегрувати свою енергосистему до європейської енергетичної мережі, зменшить вплив зацікавлених осіб та сприятиме досягненню більшої енергетичної незалежності. Я радий, що проект також допоможе долучитися до «Європейського зеленого курсу», – зазначив Аруп Банерджі, Регіональний директор Світового банку у справах країн Східної Європи.
Аварія сталася вдень 4 квітня на трасі, неподалік повороту на с. Куліші. Дорожня пригода потрапила…
Про це повідомив міський голова Андрій Білоусов. "У Кам’янському запрацювала програма безоплатної правової допомоги: вже…
У 2025 році у Дніпропетровській області зафіксували 7 випадків ботулізму. Серед тих, хто захворів, троє…
У дніпровському парку Глоби сталася дивна крадіжка: невідомий чоловік викрав пташину годівницю, розташовану біля входу…
Українська співачка Анна Трінчер випустила нову пісню, яка отримала назву “Зірочка палай”. Тривалий час виконавиця презентувала ліричні…
Учениця Наукового ліцею ім. Анатолія Лигуна (11-Б клас), вихованка Дніпропетровського відділення МАН продемонструвала знання та…