Categories: Події

На Днепропетровщине Mercedes врезался в витрину торгового центра

ДТП произошло 21 июля около 9:30 в в Саксаганском районе Кривого Рога, на территории торгового центра «Солнечная Галерея».

Об этом сообщает Первый городской.

По предварительной информации, водитель грузовика Mercedes, в результате ухудшения состояния здоровья, потерял управление и влетел в припаркованную на стоянке легковую Skoda, после чего врезался в витрину ТЦ,  а Skoda вылетела на бордюр. Внутри грузовика находился только водитель, а ещё два человека разгружали саму машину. В салоне Skoda в момент аварии никто не находился.

В результате ДТП пострадали два горожанина, их госпитализировали. У одного мужчины травмирована нога. Что касается самих автомобилей, то у Mercedes деформирован передний бампер и капот, а у Skoda повреждён задний бампер и правое крыло.

Олена

Recent Posts

На Харківщині загинув захисник із Кам’янського

Трагічну новину повідомив мер міста Андрій Білоусов. "6 грудня поблизу населеного пункту Піщане на Харківщині,…

11 години ago

Головні події Кам‘янського за тиждень (відео)

Про них повідомив мер міста Андрій Білоусов. Більш детально дивіться у відеосюжеті:

12 години ago

У Дніпрі на закинутій АЗС виявили труп чоловіка (фото 18+)

У суботу, 13 грудня, у Дніпрі на закинутій АЗС неподалік ТРЦ "Караван" знайшли тіло чоловіка.…

13 години ago

Кам’янське вшановує подвиг ліквідаторів катастрофи на Чорнобильській АЕС

Щороку 14 грудня ми вшановуємо тих, хто став на захист життя мільйонів людей, — учасників…

13 години ago

У Дніпрі спіймали водія ВАЗ з наркотиками

Поліцейські в Дніпрі виявили у водія речовину, схожу на наркотичну. 11 грудня ввечері, патрулюючи Шевченківським…

14 години ago

На Дніпропетровщині під час блекауту жінка розрахувалася у магазині фальшивою купюрою

У п'ятницю, 12 грудня, у місті Самар Дніпропетровської області під час відключення світла вагітна жінка…

14 години ago