Багато українців, хто ще до 24 лютого спілкувався в побуті російською, бо так говорили в родині, навчили в дитинстві і так далі, прагнуть перейти на українську і вільно володіти рідною мовою. Проте задача може бути непростою.
На щастя, є спеціальні додатки, які стануть вам в нагоді. Про це детально – в матеріалі Styler нижче.
Вчимо і граємо. Українська мова
Завдяки цьому додатку, ви зможете вивчати українську мову граючи. Цей додаток чудово підходить, як для вивчення правопису, так і для орфографії.
Український правопис
В цьому застосунку, ви зможете з легкістю освоїти правопис. Навчатись тут можна у трьох режимах: “до помилки”, “на оцінку” та “помилки”.
ЗНО 2022. Українська мова і література
Мабуть, найкращий застосунок для практичних та теоретичних занять в телефоні. Тут ви знайдете теорію та зможете пройти тести для закріплення знань.
Дієві поради
Перейти на українську мову допоможуть “три кити” у вивчені будь-якої мови це – література, правопис та практика.
Також слід максимально оточити себе мовою, яку ви хочете вивчити. Відтак, вкажіть українську в налаштуваннях телефону, застосунків та сайтів, де це можливо.
Якщо хочете поглибитись у вивчення мови й точно знати, де ставиться наголос у слові “ненависть”, радимо ознайомитися з книгами відомого мовознавця Олександра Пономарева.
Зараз можна знайти в інтернеті його книги онлайн. Зокрема, “Культура слова: мовностилістичні поради” – стане вашою настільною книгою.
Крім того, в пригоді стануть блогери. Зокрема Андрій Шимановський, який в форматі вайнів пояснює українцям, як правильно говорити, щоб не грішити суржиком.