Маленьку рептилію подарувала місцева пенсіонерка Ольга Степанівна Губко.
Черепаха вже встигла адаптуватися і зараз активно вивчає штучний ставок. Тепер під опікою екоцентру перебуває вісім таких екзотичних черепах, передає телеграм-канал “Камянське МІС ТБ”.
Екологи вкотре нагадують, що випускати таких домашніх улюбленців в українські річки, озера чи ставки суворо заборонено. Якщо ви більше не можете утримувати тварину, краще передайте її фахівцям.