Саме тому ще у червні Верховна Рада підтримала загалом закон про управління відходами, який узгоджує принципи роботи розширеної відповідальності виробника та залучення до процесу місцевої влади. Тоді за законопроект № 2207-1-д «Про управління відходами», який запроваджує передові підходи у цій сфері, підтримали 282 народні депутати.
Приємно усвідомлювати, що і рядові кам’янчани, прагнучи допомогти рідній країні якнайшвидше вступити до ЄС, активно включилися в процес сортування відходів зі сміттєвих баків. Якщо звернути увагу, щоранку перед вивезенням сміття вони активно займаються сортуванням, причому займаються цією благородною роботою на добровільних засадах.
Єдина винагорода, яку вони можуть отримати за свою працю, це дуже незначні грошові суми, які їм готові виплатити за відсортовані відходи в пунктах прийому вторсировини. Але розцінки там більш ніж скромні. Наприклад, макулатуру там приймають за ціною 2 гривні за кілограм, а ПЕТ-пляшки – 4,50 гривні за кілограм. Скляні пляшки взагалі приймають не поштучно, як раніше, а на склобій – буквально за копійки.
На спортивних змаганнях побував мер Андрій Білоусов. "У спортивному комплексі «Прометей» стартував новий сезон «Пліч-о-пліч:…
Поліцейські Дніпра скерувати до суду обвинувальний акт щодо чоловіка, який вчинив замах на вбивство власної…
Понад чотирьох годин нічних пошуків завершилися позитивно і поліцейські Нікопольщини розшукали заблукалу 82-річну жінку. 21…
Дніпропетровська ОВА запрошує підприємців регіону на дев’яту онлайн-зустріч учасників платформи «Діалог влади та бізнесу». Тема…
Гурт Kalush Orchestra презентував кліп на пісню «Коли». Відео знімали у лісі. «Уявіть себе через…
У Кривому Розі правоохоронці ліквідували нарколабораторію з вирощування конопель. Там вилучили майже 3 тис рослин…