Саме тому ще у червні Верховна Рада підтримала загалом закон про управління відходами, який узгоджує принципи роботи розширеної відповідальності виробника та залучення до процесу місцевої влади. Тоді за законопроект № 2207-1-д «Про управління відходами», який запроваджує передові підходи у цій сфері, підтримали 282 народні депутати.
Приємно усвідомлювати, що і рядові кам’янчани, прагнучи допомогти рідній країні якнайшвидше вступити до ЄС, активно включилися в процес сортування відходів зі сміттєвих баків. Якщо звернути увагу, щоранку перед вивезенням сміття вони активно займаються сортуванням, причому займаються цією благородною роботою на добровільних засадах.
Єдина винагорода, яку вони можуть отримати за свою працю, це дуже незначні грошові суми, які їм готові виплатити за відсортовані відходи в пунктах прийому вторсировини. Але розцінки там більш ніж скромні. Наприклад, макулатуру там приймають за ціною 2 гривні за кілограм, а ПЕТ-пляшки – 4,50 гривні за кілограм. Скляні пляшки взагалі приймають не поштучно, як раніше, а на склобій – буквально за копійки.
5 липня 14-річна Марина Кацюба пішла з місця мешкання у Слобожанському районі міста і додому…
Про них повідомив мер міста Андрій Білоусов. Більш детально дивіться у відеосюжеті.
У Кіноконцертному залі «МИР» переконані: кожна людина має право на доступ до культури, незалежно від…
27 червня представники Молодіжної ради Кам'янського взяли участь в Моделі Верховної Ради України 2025 –…
5 липня Лівобережний парк у Кам’янському перетворився на справжню арену майстерності та сили духу: тут…
У суботу, 5 липня, у Дніпрі стався нещасний випадок. На пляжі, що на житловому масиві…