Про це повідомляє прес-служба Приватбанку.
“Майже три роки ПриватБанк був обмежений у розпорядженні 245 АЗС, які були поставлені на баланс банку до його націоналізації у 2016-му і одразу передано до лізингу, а потім до суборенди. Лізингоодержувачі вже заборгували державному банку понад 10 млрд гривень”, – йдеться у повідомленні.
За його словами адвоката ПриватБанку, історія тягнеться ще з 2016 року, коли перед націоналізацією банк поставив собі на баланс 248 АЗС шляхом звернення на предмети іпотеки, на виконання вимог НБУ.
Отримавши їх у власність АЗС, банк під керівництвом колишнього менеджменту відразу ж передав їх у фінансовий лізинг компаніям з орбіти групи “Приват”, уклавши 22 договори лізингу з 15 лізингоодержувачами. А ті, у свою чергу, передали АЗС до суборенди іншим компаніям тієї ж групи.
У ПриватБанку пояснюють, що погашення лізингових платежів відбувалося згідно з типовою для групи Ігорем Коломойським схемою: у перші роки платилися лише відсотки, згодом додавалася основна сума.
Водночас, оцінка при передачі АЗС на баланс банку була суттєво завищеною. Зрештою з 2018 року боржники скоротили лізингові платежі, а потім припинили їх зовсім. Відповідно невиконання умов договорів фінансового лізингу змусило ПриватБанк у 2019-2020 роках розпочати процес розірвання цих договорів та повернення АЗС під свій контроль.
Риболовля - це не лише хобі, а й ціле мистецтво, яке вимагає від рибалки уважності…
Театрали Дніпропетровщини готуються до насиченого, цікавого, яскравого театрального травня. З 20 по 26 травня відбудеться…
Астрологи назвали знаки Зодіаку, які не вміють економити. Ці люди часто втрачають контроль над своїми…
Інспекторами КП "Благоустрій" проведено інспекцію по місту стосовно санітарного утримання об'єктів підприємницької діяльності. За час…
Як встановило розслідування, це 44-річний рецидивіст, який переховувався в Одесі від розшуку за крадіжки. Саме…
У Камʼянському ожила Америка 1930-х років — завдяки джазу, світлу прожекторів і натхненню, яке долає…