То в який час треба пити каву для максимальної користі для організму, розповідає РБК-Україна (проект Styler).
Дослідження під керівництвом вчених з Університету Тулейна в Новому Орлеані показало, що вживання кави вранці знижує рівень смертності порівняно з вживанням кави пізніше вдень.
Дослідження проаналізувало харчові дані понад 42 тисячі дорослих протягом дев’яти років.
Порівнюючи споживання кави дорослими та причини смерті, дослідники встановили, що ті, хто випивав дві-три чашки кави вранці, мали значно нижчий ризик смерті від будь-якої причини та серцево-судинних захворювань порівняно з тими, хто цього не робив.
“Помірне споживання кави пов’язане з користю для здоров’я. Наше дослідження вперше показало, що час випивання кави також має значення, окрім кількості – і вживання вранці демонструє сильніший зв’язок із користю для здоров’я, ніж в інший час”, – сказав провідний автор дослідження Лу Ці.
За словами Мішель Рутенштейн, зареєстрованого дієтолога з Нью-Йорка, яка спеціалізується на серцевих захворюваннях, частина користі від вживання кави вранці пов’язана з циркадним ритмом, тобто внутрішнім годинником організму, який регулює розклад неспання та сну.
“Вживання кави вранці відповідає циркадному ритму людини, дозволяючи людям бути більш зосередженими вдень і дозволяючи відпочити вночі”, – сказала експертка.
Вживання кави пізніше протягом дня може іноді сигналізувати про залежність від стимуляторів, щоб залишатися зосередженим і продовжувати працювати, часто за рахунок пригнічення голоду.
Двоє молодих туристів із Дніпропетровської області планували звичайну прогулянку Карпатами — милуватися гірськими краєвидами, зробити…
КП "Добробут " продовжує виконання запланованих робіт у житлових будинках Кам’янського. Сьогодні в роботі —…
Український співак Віталій Козловський із довгим волоссям заспівав свою популярну пісню "Пінаколада" і востаннє звернувся до колишнього…
10 травня у Бібліотеці ім. Шевченка відкриється виставка вишитих картин Надії Пирогової. Виставка під назвою…
Квітень поточного року став місяцем із найбільшою кількістю жертв серед цивільних людей в Україні з…
Квасоля містить велику кількість корисних елементів, наприклад фтор, залізо, фосфор, калій, кальцій і магній. Також…