На Дніпропетровщину прибуло вже близько 18 тис. переселенців

Очільник Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук розповів про допомогу внутрішньо переміщеним особам.

Станом на сьогоднішній день на Дніпропетровщині перебуває близько 18 тисяч людей, які виїхали з Маріуполя, Харкова, Попасної, Запоріжжя, Сумщини, Херсонщини, Донеччини, Київщини. Їх щодня приймають в кожній громаді області.
«Щоранку ми разом з очільником військової адміністрації області Валентином Резніченком отримуємо дані щодо переселенців. Щодня вирішуємо питання їхнього розміщення, харчування, забезпечення медикаментами та предметами першої необхідності. Постійно моніторимо ситуацію, потреби, питання, які виникають і оперативно їх вирішуємо. Перед громадами поставлено завдання кожного дня звітувати про стан справ. Дехто з переселенців виявляє бажання залишитися на Дніпропетровщині. Втім більшість внутрішньо переміщених осіб проводить на території Дніпропетровщини декілька діб і далі виїжджає на захід України чи за кордон евакуаційними потягами. Для них ми організовуємо транспорт, яким люди їдуть до залізничних вокзалів Дніпра та Кривого Рогу. Кожен громадянин, який прибуває до нашої області, може розраховувати на захист, підтримку і допомогу», – повідомив голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук.
Очільник облради також подякував очільникам громад за допомогу і зазначив: частина переселенців проживає на Дніпропетровщині за власний рахунок. Люди ж, які не мають такої можливості, знаходяться на повному утриманні громад.
Олена

Recent Posts

У Камʼянському пройшов фестиваль бального танцю

Вже традиційно спортивна весна у Кам’янському розпочинається з фестивалю бального танцю «Kids STAR WAY». Про…

3 години ago

Кам’янське втратило двох своїх захисників

Трагічну новини повідомив мер міста Андррій Білоусов. "15 лютого під час виконання бойового завдання поблизу…

13 години ago

Головні події Кам‘янського за тиждень (відео)

Про них повідомив мер міста Андрій Білоусов. Більш детально дивіться у відеосюжеті:

13 години ago

У Дніпрі загорілась квартира: врятовано літнього чоловіка

Вранці1 березня надійшло повідомлення про пожежу на вулиці Шевченка Соборного району Дніпра.  Прибувши за вказаною…

13 години ago

У Дніпрі зіштовхнулись Tesla та Renault: останній перекинувся на бік

У суботу, 28 лютого, у Дніпрі на вулиці Робочій сталась аварія. Там зіштовхнулись Tesla та…

14 години ago

Кам’янські греко-римляни вибороли нагороди на Відкритій першості Верхньодніпровська

27 лютого борці відділення греко-римської боротьби кам’янської ДЮСШ №3 взяли участь у Відкритій першості міста…

15 години ago